• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[14:30 12.03.13]    Енергетики підписали з мерією Меморандум про спільний соціальний проект
Фоторепортаж по темі.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» спільно з міською радою готове профінансувати будівництво нових електромереж замість тих, які раніше належали КЕЧ району, а тепер є власністю міста. Наразі аварійний стан цих внутрішніх (будинкових) та зовнішніх електричних мереж є великою проблемою для Івано-Франківська. Адже через їх зношеність страждає надійність електропостачання цілих мікрорайонів. Проект з перебудови цих муніципальних електромереж передбачає 14,4 млн. грн. інвестицій, 10,4 млн. грн. з яких візьмуть на себе енергетики. Метою енергетиків є заживлення споживачів до нових електромереж, що дозволить гарантувати якість їх електропостачання. Міська влада натомість виділить земельну ділянку під матеріальну базу для реалізації проекту НФК «Ураган» під назвою «Академія футзалу в Івано-Франківську».

В рамках прес-конференції, яка відбулася 12 березня, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що реалізація проекту, який окреслений Меморандумом про спільні тристоронні дії, буде великою справою для його мешканців: «Крім вулиці, сьогодні наші діти протистоять додатковим негативним викликам. Для того, щоб забрати дітей з вулиці, знівелювати інші негативні наслідки, їм треба запропонувати альтернативу. Проект «Створення Академії футзалу в Івано-Франківську» передбачає таку альтернативу».
Успішна трьохстороння співпраця НФК «Ураган», ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та Івано-Франківської міськради дозволить вирішити одразу дві проблеми. За умови катастрофічної нестачі спортивних залів Івано-Франківськ отримає унікальний для Західної України заклад – Академію футзалу (аналогії в нашій державі є лише в Луганську), в якому діти в одному місці займатимуться в комфортних умовах європейського рівня. А також зможе вирішити негаразди з муніципальними електромережами, що готове взяти на себе «Прикарпаттяобленерго» як партнер НФК «Ураган».
«Мова йде про кілька ділянок на території міста, які раніше належали структурам Міністерства оборони і обслуговувалися Івано-Франківською (КЕЧ) району, - пояснює голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. - Ці мікрорайони охоплюють немалу частину мешканців обласного центру. Сьогодні це близько 60 будинків, майже 4 тисячі квартир, в яких мешкають близько 15 тисяч івано-франківців. Але електромережі, від яких заживлені ці будинки, що належать тепер місту, і обслуговуються Єдиним розрахунковим центром та Дирекцією замовника, не дозволяють забезпечувати їх якісне електропостачання. За час, коли військовими вони не оновлювалися, усі електролінії стали аварійними і тепер потребують термінової заміни. Тож наша енергокомпанія готова допомогти місту з їх відновленням».
Нагадаємо, до колишньої КЕЧ району належать будинки у мікрорайоні вулиць Довженка – Чорновола, Сорохтея – Гвардійська, Національної гвардії – Коновальця, а також Волошина-Карпатської Січі і Короля Данила.
Довідка: ПАТ «Прикарпаттяобленерго» є ініціатором створення та засновником Народного футбольного клубу «Ураган». Енергокомпанія веде послідовну соціально відповідальну політику, яка реалізується у різних напрямках (щодо персоналу, клієнтів, громади Прикарпаття, безпеки та екології). Зокрема з 2002 року енергетики підтримують розвиток футзалу в краї. На разі НФК «Ураган» відзначив своє 10-ліття. Наступним кроком у розвитку клубу має стати Академія футзалу, створена на базі дитячо-юнацьких секцій клубу. Це заклад, де будуть навчатись, виховуватись та вдосконалювати свою майстерність діти не лише з Івано-Франківська, а й з інших міст Західної України. Академія потребує особливого приміщення. Тож розглядаються відповідні проекти та пропозиції.Останні новини

Енергетики допомагають балансоутримувачу відновити електропостачання на вул. Довженка та Чорновола

Інформаційне повідомлення

Енергетики нагадують – триває сезон чистки трас!

З нового року нові тарифи для юридичних споживачів

"Мої батьки - енергетики": в обленерго відбувся літературний конкурс для дітей


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

22.01.18 72% боргів за газ сформовані через бюджетні неплатежі

18.01.18 "Укргазвидобування" в 2018 році планує видобути майже 16 млрд куб. м газу

17.01.18 В Україні збираються змінити методику визначення ціни газу для населення