• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[14:30 12.03.13]    Енергетики підписали з мерією Меморандум про спільний соціальний проект
Фоторепортаж по темі.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» спільно з міською радою готове профінансувати будівництво нових електромереж замість тих, які раніше належали КЕЧ району, а тепер є власністю міста. Наразі аварійний стан цих внутрішніх (будинкових) та зовнішніх електричних мереж є великою проблемою для Івано-Франківська. Адже через їх зношеність страждає надійність електропостачання цілих мікрорайонів. Проект з перебудови цих муніципальних електромереж передбачає 14,4 млн. грн. інвестицій, 10,4 млн. грн. з яких візьмуть на себе енергетики. Метою енергетиків є заживлення споживачів до нових електромереж, що дозволить гарантувати якість їх електропостачання. Міська влада натомість виділить земельну ділянку під матеріальну базу для реалізації проекту НФК «Ураган» під назвою «Академія футзалу в Івано-Франківську».

В рамках прес-конференції, яка відбулася 12 березня, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що реалізація проекту, який окреслений Меморандумом про спільні тристоронні дії, буде великою справою для його мешканців: «Крім вулиці, сьогодні наші діти протистоять додатковим негативним викликам. Для того, щоб забрати дітей з вулиці, знівелювати інші негативні наслідки, їм треба запропонувати альтернативу. Проект «Створення Академії футзалу в Івано-Франківську» передбачає таку альтернативу».
Успішна трьохстороння співпраця НФК «Ураган», ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та Івано-Франківської міськради дозволить вирішити одразу дві проблеми. За умови катастрофічної нестачі спортивних залів Івано-Франківськ отримає унікальний для Західної України заклад – Академію футзалу (аналогії в нашій державі є лише в Луганську), в якому діти в одному місці займатимуться в комфортних умовах європейського рівня. А також зможе вирішити негаразди з муніципальними електромережами, що готове взяти на себе «Прикарпаттяобленерго» як партнер НФК «Ураган».
«Мова йде про кілька ділянок на території міста, які раніше належали структурам Міністерства оборони і обслуговувалися Івано-Франківською (КЕЧ) району, - пояснює голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. - Ці мікрорайони охоплюють немалу частину мешканців обласного центру. Сьогодні це близько 60 будинків, майже 4 тисячі квартир, в яких мешкають близько 15 тисяч івано-франківців. Але електромережі, від яких заживлені ці будинки, що належать тепер місту, і обслуговуються Єдиним розрахунковим центром та Дирекцією замовника, не дозволяють забезпечувати їх якісне електропостачання. За час, коли військовими вони не оновлювалися, усі електролінії стали аварійними і тепер потребують термінової заміни. Тож наша енергокомпанія готова допомогти місту з їх відновленням».
Нагадаємо, до колишньої КЕЧ району належать будинки у мікрорайоні вулиць Довженка – Чорновола, Сорохтея – Гвардійська, Національної гвардії – Коновальця, а також Волошина-Карпатської Січі і Короля Данила.
Довідка: ПАТ «Прикарпаттяобленерго» є ініціатором створення та засновником Народного футбольного клубу «Ураган». Енергокомпанія веде послідовну соціально відповідальну політику, яка реалізується у різних напрямках (щодо персоналу, клієнтів, громади Прикарпаття, безпеки та екології). Зокрема з 2002 року енергетики підтримують розвиток футзалу в краї. На разі НФК «Ураган» відзначив своє 10-ліття. Наступним кроком у розвитку клубу має стати Академія футзалу, створена на базі дитячо-юнацьких секцій клубу. Це заклад, де будуть навчатись, виховуватись та вдосконалювати свою майстерність діти не лише з Івано-Франківська, а й з інших міст Західної України. Академія потребує особливого приміщення. Тож розглядаються відповідні проекти та пропозиції.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня