• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[13:51 01.07.13]    З Брюсселя – з нагородою
Фоторепортаж по темі

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» здобуло перемогу у першому загальноєвропейському конкурсі на премію Євросоюзу з корпоративної соціальної відповідальності серед 29 країн світу. Українські енергетики відсвяткували свої досягнення разом з іншими переможцями на спеціальній церемонії в Брюсселі (Бельгія). Проект прикарпатської енергокомпанії «Стабільне електропостачання і збереження біорізноманіття» представляла координатор програми «Лелека» ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. Партнерська програма, що перемогла у конкурсі, розкриває діяльність енергокомпанії, спрямовану на захист білого лелеки.

25 червня у Брюсселі відбулася церемонія European CSR Award Scheme, організована Єврокомісією, на якій ПАТ «Прикарпаттяобленерго» і отримало нагороду Євросоюзу. CSR Awards покликана стимулювати розвиток КСВ та розповсюдити передовий досвід впровадження кращих практик соціальної відповідальності. Головний фокус премії спрямований на партнерські проекти між компанією та її заінтересованими сторонами. Серед головних критеріїв оцінки проектів: інноваційність, партнерство, переваги для суспільства та бізнесу. Дані критерії відповідають визначенню Європейської Комісії корпоративної соціальної відповідальності як відповідальності компанії за її вплив на суспільство.
Комісар з питань промисловості та підприємництва Європейської комісії В.П. Таяні під час церемонії відзначення кращих у Європі зазначив: «Ми бачимо чудову роботу - перевагу партнерських зв'язків, які підкреслюють кращі в області корпоративної соціальної відповідальності практики сучасної Європи. Вони показують, що стратегічний підхід до КСВ є дуже важливим для конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу і великих компаній. Він також закликає до більшої соціальної та екологічної відповідальності з боку корпоративного сектора в той час, коли криза підірвали довіру споживачів і рівень довіри в бізнесі».
Усі учасники церемонії в Брюсселі мали можливість познайомитися з успішними проектами представників інших країн. «У конкурсі Євросоюзу визначалися переможці у двох категоріях: «велика компанія» та «малий і середній бізнес». На жаль, з України був лише один переможець у першій категорії. На радість, це була наша компанія, - ділиться Ольга Тишко. – З інших країн переможцями стали представники різних бізнес-секторів, починаючи від банківської справи до фармацевтики. Ми розповіли про свою діяльність, яка полягає у монтуванні платформ для лелечих гнізд, залученні дітей до спостереження за птахами, ініціюванні наукових дослідження впливу електромереж на орнітофауну, а також підтримці центру реабілітації диких тварин та ін. У кожному з цих напрямків «Прикарпаттяобленерго» має надійних партнерів, зокрема, це: Галицький національний природний парк, ГЕО «Еко-Галич», Західноукраїнське орнітологічне товариство, Державний природознавчий музей НАН України. Саме це партнерство і стало запорукою нашої перемоги».
Загальноєвропейський конкурс, демонструючи передовий досвід у галузі партнерських відносин, має надихнути інших, з особливим акцентом на спільні програми, які дозволяють вирішувати проблеми стійкості на основі інновацій.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня