• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

[15:34 27.09.13]   22 кілограми батарейок енергетики передали на переробку

Результатом першого етапу акції «Батарейки, здавайтеся!», що тривав у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» впродовж 3 місяців, стали зібрані 22 кг хімічних елементів живлення. Відпрацьовані батарейки представник компанії Олександра Родик передала на переробку до ДП «Аргентум» (м.Львів) під час тематичної конференції, що проходила 26 вересня на базі цього підприємства.

Оголосивши гасло 2013 року «Ми обираємо зелену лінію – лінію життя!», у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» більше уваги звернули на питання утилізації відходів від діяльності компанії. Поряд з упорядкуванням виробничих процесів, виникла ініціатива збору батарейок самими працівниками. Були підготовлені відозви до енергетиків, обладнано зручні місця збору. «Цікаво, що ініціатива швидко поширилися не лише у центральному офісі енергокомпанії, а й у філіях товариства, - розповідає керівник проекту з охорони навколишнього середовища у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександра Родик. - Сподіваємося, що на наступному етапі акції «Батарейки, здавайтеся!», яка вже стала постійною, ми зберемо і привеземо на переробку ще більше відпрацьованих матеріалів. Нам справді не байдужий стан довкілля. Цим пояснюються і наші ініціативи, і наша участь як корпоративного партнера у тематичній конференції».
Організаторами науково-практичної конференції «Утилізація відпрацьованих хімічних джерел струму» виступили Український Союз Промисловців та Підприємців і Державне підприємство «Арґентум». На зустріч до Львова приїхали представники наукових та дослідних інституцій, фахівці підприємств, що працюють на ринку вторинних ресурсів, представники громадських організацій та інших зацікавлених сторін з цілої України. Головні питання, які обговорювалися фахівцями, стосувалися правових засад та нормативного забезпечення утилізації відпрацьованих предметів ужитку, також теорії та практики організації їх збирання і логістики. Зокрема Тарас Когут, директор Інноваційного центру ДП «Арґентум», запропонував до обговорення моделі утилізації, технології збору, обробки і переробки хімічних джерел струму, застосування вторинних матеріалів, отриманих від утилізації батарейок. Також було розглянуто можливі алгоритми співпраці учасників ринку постачання і переробки відпрацьованих батарейок.
До речі, Державне підприємство «Арґентум» (м. Львів) приймає на переробку відпрацьовані батарейки усіх видів. Хімічні джерела струму приймаються на нульових умовах, тобто безоплатно. Налагоджена співпраця з активістами, які проводять збір на території низки регіонів України, також є домовленості з корпоративними партнерами. Від листопада 2011 року до 25 жовтня 2013 року було зібрано 6,270 тонни матеріалу усіх видів. Весь матеріал сортується та розподіляється за групами технологічності. Частина товару перероблена в лабораторно-промисловому режимі (деталі на сайті www.batare.com ).
Довідка: Для впровадження кращих практик з організації процесу «Охорона навколишнього середовища» у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» реалізується проект, метою якого є вивчення і адаптація вимог законодавства та досвіду діяльності інших компаній в галузі екології. Енергетики ставлять собі за ціль виявити та звести до мінімуму ризики заподіювання підприємством негативного екологічного впливу. Також розробляється система управління екологічним знаннями, спрямована на підвищення екосвідомості співробітників.Останні новини

«Свято ковалів-2017» - чим здивують ковалі цього року

"Прикарпаттяобленерго" вітає прикарпатців із Великоднем!

Відбулися Загальні збори акціонерів ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

Графік роботи центрів обслуговування клієнтів у передсвяткові дні

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» буде звітуватися перед акціонерами


Персональний кабінет
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
Реклама на рахунках та опорах
Реклама на рахунках та опорах
                           Новини в Україні

25.04.17 Поставка електроенергії на непідконтрольну частину Луганської області зупинена

24.04.17 На півдні України активно будують сонячні електростанції

20.04.17 Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" збільшилась на 3,9 млрд гривень