• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[8:15 20.12.13]    Енергетики відзначають професійне свято
Фоторепортаж по темі

22 грудня працівники енергетичної галузі відзначають своє професійне свято – День енергетика. З цієї нагоди 20 грудня у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» проходять святкування.

На урочистостях у центральному офісі та філіях енергокомпанії відзначають кращих працівників енергокомпанії, пригадують найяскравіші та найскладніші моменти року, що минає, підводять підсумки роботи великого енергетичного колективу.
Приємно, що високий професіоналізм прикарпатських енергетиків не залишається поза увагою, ні місцевої влади, ні профільного міністерства – фахівці отримують нагороди різного рівня. Окремо вітає найактивніших працівників профспілкова організація ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Уже третій рік поспіль 10 працівників компанії, які відзначилися особливими особистими та професійними заслугами отримують Особисту відзнаку голови правління Олександра Бубена.
Особливим є сьогоднішній день у Яремчанській філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго», там святкують 35-те День народження РЕМ. Зазначимо, що саме Яремчанський РЕМ забезпечує електропостачанням найбільш популярну туристичну зону нашого краю.
В той ж час в Коломийському РЕМ до Дня енергетика свої двері для споживачів відкриває Центр обслуговування клієнтів. Новий Центр розмістився в приміщенні філії. Тут для зручності споживачів відтепер можна отримати широкий спектр послуг та дізнатися максимум інформації щодо питань з електропостачання.
«З нагоди професійного свята хочу привітати працівників нашої компанії та працівників галузі і побажати нових успіхів, - зазначає у вітальному слові голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. - Щиро вірю, що саме високий професіоналізм та відданість улюбленій енергетичні справі – головна запорука розвитку не тільки нашої компанії, а й нашої держави в цілому».

Виступ Голови Правління Олександра Бубена з нагоди Дня енергетика:
«Шановні енергетики!
Рік, що минає, був для нашої компанії знаковим – ми досягали поставлених цілей і жодного разу не відступили від обраного курсу, спрямованого на покращення якості наших послуг та задоволення потреб клієнтів. Ми дбали про нашу безпеку, розбудовували мережі, демонстрували клас на фахових змаганнях, не тільки на локальному, а й на всеукраїнському рівнях, показували свої спортивні навики та проявляли себе патріотами рідної компанії і рідної держави.
Технарі підвищували надійність роботи електромереж, будуючи нові лінії та підстанції та реконструюючи старі. Так за цей рік введено в експлуатацію більше 29 кілометрів оновлених електроліній, продовжено будівництво ПЛ -110 кВ Яворів-Ільці, проведено реконструкцію підстанцій 110 кВ «Березівка» та «Рогатин», перебудовано ділянку лінії «Микуличин», що дозволило вирішити проблему надійності електропостачання в цьому селі.
Фахівці енергозбутового напрямку працювали над налагодженням взаємин з клієнтами, що дозволило забезпечити вчасні та повні розрахунки за електропостачання. Велика кількість юридичних та побутових споживачів стали користувачами системи дистанційних розрахунків. Тепер кожен споживач може розрахуватися за світло швидко та зручно з найменшими витратами часу.
Для кращої реалізації стратегічного напрямку – клієнторієнтованості – у 2013 в нашій компанії створено новий підрозділ – дирекцію з питань контролю якості послуг та обслуговування клієнтів. За цей рік дирекцією відкрито два нові ЦОКи – в Долині, та найбільший центр – в Івано-Франківську. Ще один Центр відкривається сьогодні на базі Коломийського РЕМ. Активно працює наш Кол-центр, щомісяця його диспетчери приймають понад 33 тисячі дзвінків. Для зручності клієнтів ми впровадили автоматичне оповіщення про планові вимкнення та заборгованість за електропостачання телефоном та через смс.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня