• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[14:44 24.09.14]    Профспілкові лідери енергокомпанії радилися та навчалися
Фоторепортаж по темі.

Як не перетворити планове засідання профкому на формальний захід? Як зробити його цікавим, пізнавальним і корисним для кожного учасника? Яким чином допомогти головам цехових комітетів щодня вирішувати спірні питання та управляти конфліктами, що повсякчас виникають в житті? Відповіддю на ці запитання при організації зустрічі членів профкому обласної профспілкової організації ПАТ «Прикарпаттяобленерго» став тренінг Оксани Марусич «Управління конфліктом».

Отож, у четвер, 18 вересня, на базі комплексу «Мочари» (Богородчанський район) відбулося чергове засідання профкому облпрофорганізації ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Окрім голів цехових комітетів з усіх філій та підрозділів центрального офісу компанії, учасниками зібрання стали директори за напрямками. З вітальним словом виступили голова правління Олександр Бубен та заступник голови Центральної ради Незалежної галузевої профспілки енергетиків України Сергій Лісін. Приємно, що члени профкому з перших уст могли почути про ситуацію в компанії та найважливіші новини в житті підприємства, а також дізналися про останні зміни у законодавстві України, що стосуються профспілкової діяльності.
Головне питання порядку денного передбачало оцінку діяльності профкому у ІІ кварталі та визначення пріоритетів діяльності на наступний період. Звіт голови профорганізації Ольги Тишко торкнувся як найголовніших подій корпоративного та профспілкового життя від конференції трудового колективу 4 липня, так і найважливіших проблем періоду. Зокрема, йшлося про підтримку мобілізованих працівників та інших учасників АТО, про виконання домовленостей Колективного договору, про літній відпочинок та інші програми оздоровлення для працівників та їхніх дітей, про досягнення у спорті та дозвіллі.
Доповідь профспілки доповнили інформаційні довідки керівників компанії: технічний директор Олег Сеник розповів про особливості електропостачання краю в умовах енергетичної кризи, директор з питань захисту економічних інтересів Мирослав Ружило розкрив тему мобілізації працівників на військову службу та її вплив на роботу підприємства, заступник директора з персоналу Ольга Осіпова пояснила новий підхід до перегляду зарплати та інші актуальні питання, а завідувач медпункту Радислав Петрів детальніше зупинився на деяких аспектах співпраці профкому та медпункту.
В ході засідання було визначено основні напрямки діяльності обласної профспілкової організації в умовах економічної кризи та конфліктних часів у державі, серед яких – соціальне забезпечення мобілізованих працівників, підтримка волонтерського руху на допомогу армії, утвердження сильного духу через активне спортивне життя, зокрема, Спартакіаду трудового колективу, що відбудеться у листопаді, підсилення позицій профспілкової організації через підтримку ініціатив працівників та налагодження ефективних комунікацій у колективі.
Ключовою ж подією дня став тренінг «Теорія поколінь та управління конфліктом». З профспілковими лідерами працювала запрошений сертифікований бізнес-тренер з Києва Оксана Марусич, яка має досвід проведення тренінгів більше 7 років і має дуже позитивні відгуки працівників енергокомпанії, які вже були учасниками її занять (професійна спеціалізація: сервіс та якісне обслуговування клієнтів, комунікативні навички, управління конфліктом та стресменеджмент, продажі й переговорний процес).
Тренінг був спрямований на підвищення ефективності діяльності співробітників, зокрема голів цехкомів, в ситуації конфлікту та спільного вирішення поставлених завдань. Також він мав за мету створення атмосфери доброзичливого співробітництва всередині компанії. До програми тренінгу було включено теми: «Управління змінами», «Все про конфлікти», «Мотиви поведінки і ціннісні орієнтири різновікових груп». Родзинкою заняття був розгляд конфліктних ситуацій з життя членів профкому, наприклад, звільнення працівника при скороченні персоналу, бажання працівника вийти з профспілки та інші. Аналіз інсценованих учасниками випадків дав енергетикам навички правильно ставити запитання, наводити аргументи та загалом – успішно вести переговори.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня