• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[11:08 11.02.15]    «Winter Camp» - зимовий табір для юних енергетиків від «AIESEC»
Фоторепортаж по темі.

Довгі зимові вечори діти працівників ПАТ «Прикарпаттяобленерго» можуть провести цікаво, весело та корисно! Впродовж двох тижнів, з 9 до 20 лютого, для них триває особливий проект - «Winter Camp». Це спільна програма обласної профспілкової організації енергокомпанії та міжнародної молодіжної організації «AIESEC» в Івано-Франківську. У серпні минулого року юні енергетики мали можливість відвідувати табір «Світ без кордонів. Все ще літо!», а в лютому - «Світ без кордонів. Зимовий табір».

З групою, яка сформувалася в енергокомпанії, працюють не лише студенти Прикарпатського університету імені В.Стефаника, а й іноземці. Саме це спілкування з молодими волонтерами з інших країн і приваблює підлітків найбільше. «Наш проект націлений на розвиток лідерства серед українських школярів через спілкування зі студентами з різних країн, надання знань про лідерство з метою розширити кругозір школярів та покращити їх англійську мову, – ділиться адміністратор проекту від МЛК «АІЕСЕК» - Івано-Франківськ Тетяна Момот.
Вже в перші дні табору – цікаві розповіді чарівної Себи Шахін з Туреччини, презентація про звичаї китайського народу і навіть про їхні загадкові ієрогліфи від молодої китаянки Хе Ніна, а також відповіді на питання про Єгипет від Абдурахмана Шахата.
«Winter Camp» - це не лише практика спілкування англійською мовою, це практика досягнення порозуміння і можливість розширення власного світогляду. Марта Мачошак, 15 років, вже вдруге в таборі «Світ без кордонів»: «Мені в таборі дуже подобається, це унікальна для нас можливість, не виїжджаючи з міста, познайомитися з представниками різних країн. Тим більше, що студенти, які працюють з нами, готують дуже цікаві презентації. Порозумітися нам допомагають українські студенти». Наймолодшому учаснику зустрічей ще не виповнилося і 8 років, але другокласник Володя Курляк приносить додому найяскравіші враження. «Синові подобається все! – розповідає його мама Леся Курляк. – Заняття в таборі його міняють на очах. Він відкриває для себе різні країни і світ спілкування з однолітками та старшими за нього дітьми, а ми відкриваємо для себе його. У сина з’явилося відчуття дорослості, значимості, якоїсь впевненості, також ми помітили нові для нього риси артистизму. Тепер щовечора ми дізнаємося, який прапор у Туреччині, як вітаються у Китаї та які піраміди у Єгипті… А скільки ще попереду! Раді, що наша дитина отримала таку можливість для свого розвитку».
«Наша профспілка вже вдруге співпрацює з івано-франківським «AIESEC» в організації таборів для дітей підліткового віку наших працівників, - уточнює голова профкому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. - Наше бажання – привнести щось нове і цікаве в життя наших дітей, допомогти знайти нові інтереси, створити умови для удосконалення англійської мови та розвинути їхні лідерські якості. Все це дозволить вселити молодому поколінню впевненість у собі. Шкодуємо, що не всі бажаючі зараз можуть відвідувати зустрічі через зайнятість у школі. Однак загалом, зважаючи на враження дітей та відгуки батьків, організацією таборів «Світ без кордонів» для юних енергетиків ми дуже задоволені».
Впродовж двох тижнів іноземці у приміщенні ЦНТЕІ і надалі проводитимуть для юних енергетиків до 15 років інтерактивні уроки, актуальні презентації, цікаві тренінги для особистого розвитку дітей, різноманітні ігри та спортивні розваги. Діти будуть спілкуватись між собою, відпочиватимуть та весело, в ігровій формі, вивчатимуть англійську мову.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня