• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[9:13 25.02.15]    Бути здоровим в енергокомпанії стає модно
фоторепортаж по темі.

У компанії впроваджується програма просування здоров‘я на робочому місці. Зокрема, минулого тижня на підприємстві проходили унікальні тренінги для персоналу «Здоров‘я завдовжки в життя. Більше півсотні працівників з центрального офісу та філій компанії стали учасниками цих зустрічей. Практикуми з оптимізації способу життя за формулою самозбереження проводила Ірина Бурлакова – кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту, керівник рекреаційних проектів і програм.

Під час тренінгів учасники отримали ексклюзивну інформацію з управління своїм здоров'ям, навчилися підтримувати свою працездатність на робочому місці. Заняття, що пройшли під егідою профкому, складалися з трьох модулів. Перший модуль присвячувався діагностиці складових професійного здоров'я, їх контролю та саморегуляції. Під час другого модуля мова йшла про стрес, сезонну підтримку організму і психіки, подолання синдрому хронічної втоми та емоційного вигоряння. У заключній частині було багато психофізичних та дихальних вправ, ігор, інших цікавим форм роботи, адже ішлося про емоційну компетентність та м'язову радість. Багато цінних методик було продемонстровано під час захоплюючого конкурсу «Міс та Містер фітнес обленерго», переможцями якого стали диспетчер кол-центру Олеся Скрипка та інженер з охорони навколишнього середовища Назар Кисляк.
«Підтримка власного здоров’я – це процес та результат, яким слід усвідомлено управляти. Це стосується і професійного здоров’я працівників будь-якого підприємства. «Топ-менеджери, які зацікавлені у збільшенні прибутку за рахунок підвищення залученості та мотивації співробітників, розуміють, що здоров'я, задоволеність і енергійність співробітників – це ключ до зростання показників бізнесу, - пояснює тренер Ірина Бурлакова. – Зараз у світі широко впроваджуються програми підтримки здоров'я співробітників. Це проекти щодо здорового способу життя і професійного довголіття, ключовими навичками яких є збереження і відновлення енергії та працездатності. На разі підготовка менеджерів здоров'я всередині компанії – це єдиний проект в українському бізнес-секторі. Я рада, що ми його реалізовуємо і впроваджуємо разом. Фахівці «Прикарпаттяобленерго» - перші в Україні, вони є дуже інноваційними в цьому напрямку».
З числа учасників тренінгу буде сформовано групу менеджерів здоров’я, які пройдуть додаткове навчання 19-20 березня. Саме ці консультанти та експерти допомагатимуть колективам у розробці та запровадженні на своїх робочих місцях офісного фітнесу.
«Нами рухає бажання створити у наших працівників позитивний настрій, - розповідає голова профкому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. - У ці нестабільні і неспокійні часи, ми хочемо підвищити лояльність наших співробітників, встановивши баланс між роботою та особистим життям кожного працівника. На роботі кожен з нас проводить більше часу, ніж удома. Тож ми розуміємо, що саме тут можна створити умови для появи стійких позитивних змін у поведінці людей. Переконана, що впровадження програм просування здоров'я на робочому місці дає таку можливість».
З часом буде закріплено час зарядки, фітнес-пауз, фітнес-годин та інших заходів у робочому дні, а менеджери здоров'я наповнюватимуть цей формат змістом і аргументами на користь оздоровчих програм. У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» сподіваються, що таким чином вдасться зламати стереотипи і сформувати нову парадигму здоров'я людини на роботі, зменшити прогули, підвищити продуктивність праці та знизити помилки на тлі перевтоми.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня