• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[14:15 01.04.15]    ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звітувалося перед акціонерами
Фоторепортаж по темі.

Сьогодні, 1 квітня, відбулись Загальні збори акціонерів ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Зареєструвалось 26 акціонерів та представників акціонерів, які в сукупності володіють 94,33 % акцій. Згідно з ст.41 Закону України „Про господарські товариства”, Загальні збори акціонерів було визнано правомочними.

На Загальних зборах акціонерів було розглянуто 7 питань порядку денного.

Затверджені звіти Правління, Наглядової Ради, Ревізійної комісії та річну фінансову звітність компанії за 2014 рік.

Зокрема, загальними зборами акціонерів роботу Правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» в 2014 році визнано задовільною.
Також на зборах було прийнято рішення, що прибуток Товариства, отриманий у 2014 році у розмірі 36 176 тисяч гривень, у повному обсязі залишити нерозподіленим.

Наразі компанія продовжує виплачувати дивіденди акціонерам Товариства за 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 роки.
Додаткову інформацію акціонери можуть отримати на сайті компанії www.oe.if.ua або за телефоном – 59 – 43 - 07.


Витяги із звіту Правління про результати фінансово-господарської діяльності ПАТ «Прикарпаттяобленерго» за 2014 рік.

Фінансові аспекти.
Минулий рік був складним для підприємства у фінансовому плані. Через глибоку економічну кризу в державі, спричинену війною на Сході країни, компанії довелося зіштовхнулися з рядом серйозних проблем, таких, як збільшення закупівельної вартості електроенергії, ріст дебіторської заборгованості, збільшення обсягу реалізації електроенергії дотаційній категорії споживачів в кінці року, повернення коштів за яку відбулося уже в 2015 році.
Усі ці фактори разом із відсутністю збільшення тарифних складових витрат призвели до погіршення фінансових результатів підприємства. Тож, у 2014 році чистий прибуток компанії зменшився на 54 % , у порівнянні з минулим роком, і склав 36 млн. грн.
Через кризу зазнав коригувань і інвестиційний напрямок діяльності підприємства. Схвалена у грудні 2013 року «Інвестиційна програма двічі скорочувалася державним регулювальником. Спочатку у квітні – з 121,323 млн. грн. до 107,068 млн. грн., вдруге в жовтні – до 97, 068 млн. грн. Враховуючи скорочення фінансування, були внесені зміни у плани та об’єми робіт.

Передача електроенергії, інновації технічної діяльності.
Минулого року компанії вдалося в повному обсязі виконати плани капітального ремонту об’єктів електромереж.
А в рамках реалізації інвестиційної програми було проведено реконструкцію мереж 0,4-10 кВ в м. Болехів Долинського р-ну, с. Пороги Богородчанського р-ну, с. Яворів Косівського р-ну, с. Гута Богородчанського р-ну, загальною протяжністю понад 86 км, що дозволило підвищити надійність та якість електропостачання даних населених пунктів.
Для покращення показників якості електроенергії в проблемних точках було збудовано 47 розвантажувальних трансформаторних підстанцій з розукрупненням фідерів 0,4 кВ.
Крім того, було реалізовано ряд заходів зі скорочення довжин протяжних фідерів 6-10 кВ. Зокрема, проведено розукрупнення повітряної лінії пр. «Цуцилів» Надвірнянського РЕМ довжиною 42,6 км. Це дало можливість розділити приєднання на три окремі лінії, що покращило надійність електропостачання жителів сіл Надвірнянського району.
Для оптимального завантаження трансформаторів 35-110 кВ та зменшення технологічних втрат проведено заміну силових трансформаторів на підстанції 35 кВ Романівка, Ісаків, Струтин.
Крім того, для забезпечення надання якісних послуг з приєднання замовників до мереж компанією було проведено реконструкцію 35 км. мереж 0,4-10 кВ, побудовано 92 км нових ліній 0,4-10 кВ.
З масштабних проектів, в 2014 р продовжено розпочате у 2012 році будівництво повітряної лінії 110 кВ «Яворів-Ільці» (загальною довжиною понад 31 км) та реконструкцію трансформаторної підстанції 35 кВ «Ільці».

Постачання електроенергії споживачам.
Основним постачальником електроенергії для компанії залишається Державне підприємство «Енергоринок». У 2014 році підприємство закупило у ДП «Енергоринок» електроенергії на суму 772,6 млн. грн.
Споживання електричної енергії у минулому році становило 1,73 мільярда кВт/год, що на 7,4 млн. кВт/год більше, ніж у 2013 році. 54 % споживання припадає на населення області, 17,2% на промисловість регіону. Решта – інші споживачі, серед яких бюджетні та комунальні підприємства.
Фактичні втрати електричної енергії на ІІ класі напруги у 2014 році становили 13,42%, що на 0,34% менше ніж у 2013 році, в т.ч. завдяки концентрації уваги філій на зменшенні рівня таких втрат саме на «проблемних» приєднаннях вдалося отримати економію понад 4 млн. кВт/год.

Перехід до лібералізованого ринку електроенергії.
У минулому році компанія продовжила розпочату раніше підготовку до системних змін у енергетичній галузі пов’язаних із набуттям чинності Закону України «Про засади функціонування ринку електричної енергії», що передбачає забезпечення організаційного та юридичного відокремлення діяльності з розподілу електричної енергії від постачання електроенергії. Із його реалізацією на ринку електричної енергії нашої країни почнуть окремо працювати електропостачальники, які будуть провадити діяльність з постачання електричної енергії, та електророзподільні підприємства, які будуть займатися її розподілом місцевими мережами.
Для цього фахівці компанії вивчали досвід інших компаній, які уже працюють в умовах лібералізованих ринків електроенергії в Молдові, Польщі, а також в Україні, зокрема, «Дніпрообленерго».
За результатами аналізу отриманої інформації було прийняте рішення запровадити адаптовану до нових вимог організаційну структуру товариства спочатку з 1 січня 2015 року, на базі філії товариства «Лисецький РЕМ», пізніше – з червня та до кінця поточного року – в центральному офісі та філіях компанії.

Клієнторієнтованість.
Незважаючи на кризові обставини, минулого року у компанії продовжили реалізацію стратегічного напрямку розвитку підприємства з Клієнтоорієнтованості.
Продовжували відкривати центри обслуговуванні клієнтів (ЦОК), що працюють за принципом «єдиного вікна»». Торік такі центри відкрито у Коломийській, Калуській та Косівській філіях товариства, загалом вони діють у семи районах та м. Івано-Франківську.
Також для зручності споживачів, переведено усі телефонні звернення юридичних клієнтів щодо технічних питань на Кол-центр компанії. Загалом, за 2014-ий рік у цілодобовий Кол-центр звернулося 335 тис. споживачів, що на 12% більше, ніж у 2013 році.
Окрім цього, автоматизували процес інформування споживачів щодо планових вимкнень електропостачання через сайт компанії та через смс-оповіщення, що дозволило зняти черги у Кол-центрі.
На прохання клієнтів компанії розпочато прийом показників приладів обліку за спожиту електроенергію через Інформаційно-платіжну систему, кол-центр та СМС – повідомлення. Тож тепер понад 3,5 тисячі споживачів щомісяця самостійно надають показник приладу обліку за спожиту електроенергію у зручний для себе спосіб.
Завдяки популяризації дистанційних розрахунків, 490 юридичних споживачів перейшли на Інтернет-обслуговування. Загалом, цією можливістю користується 1120 юридичних клієнтів компанії.
Для підвищення рівня обслуговування споживачів у компанії, затвердили та запровадили «Стандарт обслуговування клієнтів».
Загалом, комплекс заходів з налагодження комунікації та широкого інформування споживачів щодо питань електропостачання дає позитивний ефект. Зокрема, за минулий рік на 15 % зменшилася кількість письмових звернень громадян, рівень задоволеності якістю послуг зріс на 7 % і склав 87%, про що свідчать опитування споживачів.

Охорона праці.
У компанії постійно впроваджуються нові методи організації роботи у сфері охорони праці. На підприємстві успішно діє система менеджменту охорони праці, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту. Минулого року товариство пройшло другий зовнішній наглядовий аудит та підтвердило відповідність її вимогам.
Значна увага приділяється якості навчання та інформаційно-роз’яснювальній роботі серед працівників. Також акцент робиться на проведення щоденного оперативного контролю робочих місць виробничих бригад. Це дає змогу попереджати виробничий травматизм, виявляти порушення вимог нормативних документів з охорони праці та усувати їх в найкоротші терміни.
Незважаючи на весь комплекс профілактичних заходів, на жаль, на підприємстві все ж трапляються нещасні випадки на виробництві. Торік таких було три, один – летальний. Для порівняння торік нещасних випадків було чотири.

Персонал.
У зв’язку з складною економічною ситуацією у компанії у 2014 році проведено оптимізацію організаційної структури персоналу в результаті чого скоротили 214 посад.
Такі масштабні зміни в організаційній структурі та в організації виробництва і праці на підприємстві вперше.
У 2014 році, як і кілька років поспіль, виконані умови Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів». На підприємстві працює 141 людей з обмеженими можливостями (відповідно Закону нам доведена норма – 130 робочих місць).
Минулого року запроваджено процес діагностики зовнішнього навчання. Вагомим досягненням є впровадження та розвиток системи дистанційного навчання.
Торік Профспілкова організація підприємства обрала нового Голову профспілки, ним стала Ольга Тишко. Також торік було прийнято новий Колективний договір ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Попередній документ, який регулює усі соціальні та виробничі процеси в компанії, було схвалено на підприємстві ще у 2009 році.
Варто зазначити, що компанія виконала усі попередні зобов’язання передбачені цим документом.

Загальні питання.
Діяльність підрозділів дирекції з загальних питань у 2014 році була спрямована на покращення умов праці та розвиток інфраструктури товариства у філіях та у центральному офісі компанії.
Зокрема, торік було завершено будівництво нового адміністративного корпусу філії «Косівський РЕМ», у якому відкрито Центр обслуговування клієнтів, що суттєво підвищило якість обслуговування клієнтів. Крім цього введено в експлуатацію приміщення для ЦОК у філії ПАТ «Калуський РЕМ», закінчено будівництво бази «Кремінецької ВДЕМ-2» філії ПАТ «Яремчанський РЕМ», покращено санітарно-побутові умови на Космацькій ВДЕМ-4 Калуського РЕМ, Тисменицькій ВДЕМ-2 Лисецького РЕМ, у Службі підстанцій.
Відремонтовано службові кабінети адмінбудівель Івано-Франківського та Рогатинського РЕМ. Проведено капітальний ремонт приміщень заготівельних цехів їдальні у центральному офісі компанії.
З метою економії, проведено заміну систем опалення з газового на електричне у Городенківській, Тлумацькій, Рогатинській та Коломийській міській філіях.
Для отримання додаткових прибутків запроваджено друк реклами на звороті рахунків за електроенергію у Івано-Франківську. Також в жовтні ми запровадили оплату за розміщення реклами на опорах ЛЕП товариства. У передвиборчий період усі кошти з такої реклами перераховувалися на благодійність – на потреби вояків АТО.

Зв'язок. Дирекція ІТ
У минулому році було удосконалено систему управління підприємства. Запроваджено SAP ERP в Богородчанському та Калуському РЕМ. Розроблено та впроваджено програмні продукти «Оперативний контроль» для аналізу порушень правил охорони праці та «Фотодок» для інспекції енергозбуту. Вдосконалено та спрощено Корпоративну методологію управління проектами.
Для покращення зв’язку між філіями та центральним офісом налаштовано комп’ютерну мережу до всіх філій ПАТ (крім Верховинської). Крім цього облаштовано центральну серверну компанії, куди перенесено сервери з Косова, Рожнятова, Снятина і Яремчі. Введено в експлуатацію обладнання радіорелейних ліній та волокно-оптичних ліній зв’язку для філій «Рогатинський РЕМ» і «Яремчанський РЕМ». Завдяки чому створено додаткові голосові канали зв’язку та високошвидкісні канали передачі даних.
Для покращення якості послуг модернізовано центральну АТС та налаштовано повноцінний функціонал Call-центру.

Акціонери.
«Прикарпаттяобленерго» реалізує право акціонерів на отримання інформації про діяльність компанії. На корпоративному сайті компанії діє сторінка «Акціонерам», на якій можна знайти усю необхідну інформацію в тому числі, і про дивіденди.
Згідно з рішенням річних загальних зборів акціонерів від 19 березня 2014 року прибуток, отриманий Товариством у 2013 році, залишено нерозподіленим і відповідно дивіденди за 2013 рік Товариство не виплачує. Проте, за письмовими заявами акціонерів Товариство продовжує здійснювати виплату дивідендів за 2004, 2006, 2007, 2008, 2009 та 2010 роки.

Корпоративна соціальна відповідальність.
Компанія підтримує впровадження принципів соціально-відповідального ведення бізнесу.
Торік у цьому напрямку компанія продовжила втілення програми зі збереження біорізноманіття «Лелека», працівниками товариства було встановлено 83 платформи для лелечих гнізд.
В межах корпоративної програми з популяризації електробезпеки серед дітей волонтери підприємства провели освітні акції в 11-ти літніх оздоровчих таборах області та уроки з електробезпеки у близько семистах школах міста та області. Для старшокласників на базі компанії проводилися уроки з фізики та екскурсії.
З метою підтримання національних традицій товариство уже традиційно стало партнером Міжнародного фестивалю ковальського мистецтва «Свято ковалів», який щороку проходить у Івано-Франківську.
Крім цього, компанія підтримувала 8 підшефних шкіл-інтернатів, надавала цільову матеріальну допомогу.
Також підприємство не залишалося осторонь від подій, що відбувалися в нашій державі у минулому році. Підприємство активно долучалося до підтримки вояків АТО, що воюють на сході. Компанія закуповувала техніку та сприяла військовим фінансово. Загалом на потреби АТО ПАТ «Прикарпаттяобленерго» перерахувало близько 400 тисяч гривень.
Не залишалися байдужими і працівники компанії, які організували волонтерський рух та зібрали для АТО понад 200 тисяч гривень.

Стратегія розвитку компанії.
За результатами 2014-го року компанія досягнула понад 88% всіх ключових показників ефективності Стратегічного плану. Загалом, на виконання Стратегії розвитку компанії в минулому році розпочато реалізацію 19 нових стратегічних проектів, головним спрямуванням яких є покращення якості послуг Компанії по відношенню до наших Клієнтів та подальше вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.
А в січні минулого року в компанії була затверджена нова Стратегія розвитку компанії на 2014-2016 роки. Стратегія спрямована на досягнення лідируючої позиції компанії в галузі, а її основними елементами є клієнтоорієнтованість, надійність і якість електропостачання та кваліфікований лояльний персонал.
Стратегічний план визначив основні цілі та стратегічні орієнтири у таких чотирьох перспективах: Фінанси», «Клієнти», «Основні бізнес-процеси», «Персонал».

Підсумки.
Незважаючи на усі труднощі, які пережила і буде переживати компанія у майбутньому, зважаючи на обставини сьогодення, керівництво компанії переконане, що завдяки професіоналізму, вмінню чітко планувати свою роботу та акцентувати увагу на пріоритетних речах підприємство зможемо вистояти, зберегти стабільність та виправдати очікування своїх акціонерів.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня