• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[8:18 16.06.15]    Енергетики продовжують робити добрі справи
Фоторепортаж по темі.

В компанії «Прикарпаттяобленерго» продовжується соціально спрямована акція «Естафета добрих справ». В червні обраними для «світлої місії» стали філії «Яремчанский РЕМ», «Рогатинський РЕМ», а також Дирекція з ІТ та розвитку.

Новий місяць тільки розпочався, а працівники «Прикарпаттяобленерго» вже встигли принести стільки користі місцевим громадам. До прикладу, 5 червня працівники філії «Яремчанский РЕМ» подарували справжнє свято для яремчанської малечі. Енергетики вирішили відремонтувати дитячий ігровий майданчик у центрі міста, який за час експлуатації геть зносився. 21 небайдужий працівник яремчанської філії, зібравшись гуртом, присвятив 4 години свого часу заради дитячих посмішок. Тоді довелося попрацювати інтенсивно, щоб оперативно замінити прогнилі дошки, пофарбувати гойдалки та позбавити майданчик від бур’янів та трав’яних зарослів. Варто також зазначити, що філія «Яремчанський РЕМ», будучи найменшою за кількістю працівників з-посеред 17 інших, є найактивнішою в зборі щомісячних коштів на допомогу бійцям АТО.
В червні до «Естафети добрих справ» також долучилася філія «Рогатинський РЕМ». Цього місяця рогатинські енергетики допомогли вихованцю Рогатинської спеціальної школи-інтернату. Напередодні місцевий підприємець придбав для хлопця, який є круглою сиротою, квартиру. Дирекція ж «Рогатинського РЕМ» вирішила допомогти з облаштування і зібрала кошти на холодильник. Агрегат уже придбано, а вручення відбудеться одразу ж по закінченні лікування хлопця в Івано-Франківську. Окрім того, в рамках соціальної акції «Естафета добрих справ» суспільно свідомі рогатинські енергетики збирають кошти на марки для Червоного Хреста, а також здають кров для поранених бійців АТО. Зазначимо, що навесні фахівці рогатинської філії внесли свою лепту до закупівлі автомобіля швидкої допомоги та інвалідних візків для хлопців в АТО.
Не пасе задніх у творенні корисних для суспільства справ і Центральний офіс компанії. Цього місяця честь зробити щось добре для місцевої громади випала Дирекції з ІТ та розвитку. Для виконання цієї місії працівники відділу інформаційних технологій та розвитку обрали Івано-Франківський хоспіс. Неординарні фахівці в сфері ІТ технологій вирішили обрати нестандартний підхід до вирішення проблем, з яким повсякдень стикаються персонал та пацієнти медичного закладу. Вони вирішили надати вузькоспеціалізовану допомогу у сфері енергозбереження, а саме навчити суттєво економити на енергопостачанні. З цією метою Дирекцією з ІТ та розвитку було прийнято рішення придбати близько 100 енергозберігаючих лампочок, а також розробити та впровадити заходи з енергоефективності, зокрема надати консультації щодо переходу на двох- або трьох тарифний облік електроенергії. Також за рахунок Дирекції енергосервісна компанія «Адамсон» провела енергоаудит приміщень хоспісу, що дозволить надалі обмежити витрати на енерпостачання та опалення із без того обмеженого бюджету.
Хочемо нагадати, що соціальна ініціатива енергетиків «Естафета добрих справ» стартувала в лютому місяці цього року. Відтоді щомісяця, напередодні обрані методом жеребкування, підрозділи ПАТ «Прикарпаттяобленерго» долучаються до суспільно корисних справ з метою не тільки допомогти тим, хто найбільше того потребує, а ще й стати хорошим прикладом небайдужості та щиросердя для інших.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня