• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[14:01 19.05.16]    Енергетики встановили «вишиваний» рекорд
Фоторепортаж на тему

19 травня, до Всеукраїнського дня вишиванки, працівники ПАТ «Прикарпаттяобленерго» встановили новий рекорд з наймасовішої виробничої гімнастики на підприємстві, організувавши флешмоб у вишиванках на території центрального офісу підприємства в м. Івано-Франківську на вул. Індустріальній, 34. Захід зібрав 254 енергетики.

Спочатку близько 100 працівників компанії під запальну українську музику влаштували «Енергетичну зарядку» - вони продемонстрували доступні фізичні вправи у форматі «Протоколу Табата», а потім до них долучилися інші енергетики у вишиваному одязі, які разом сформували барвистий логотип підприємства. Таким чином було встановлено відразу два рекорди – з наймасовішого заняття виробничою гімнастикою та з формування найкрасивішого корпоративного «живого» логотипу.
«Наші рекорди зафіксували представники «Книги рекордів України», які разом з експертами були присутні на всіх етапах реалізації флешмобу, - розповідає ініціатор акції, голова профкому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. – Ми пропагуємо здоровий і активний спосіб існування. Популяризуємо думку, що рух – це і є життя. І якщо людина більшість свого часу проводить на роботі, то робочий час має передбачати розминки, фітнес-перерви, зупинки на виробничу гімнастику. Іншим рекордом ми прагнемо поєднати патріотизм та корпоративну відданість, підтримати дух українства в компанії, привернути увагу до національного вбрання, показавши, що вишиванка – чудове вбрання для кожної людини, у тому числі і на роботі щоп’ятниці – як це у нас заведено, воно зручне і красиве. Сподіваюся, що це не останні рекорди нашого колективу».
У ролі експертів виступили Павлів Назарій - богатир, багаторазовий рекордсмен, заступник начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Пасічняк Любомир - директор Івано-Франківського колледжу фізичного виховання Національного університету фізкультури та спорту України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, Семкович Ярослав художній керівник та балетмейстер народного аматорського ансамблю танцю «Карпати» Івано-Франківського Муніципального центру дозвілля, Дрогомирецька Любов майстер народної творчості Прикарпаття, власниця майстерні української вишивки «Любава» та магазину «Мамина світлиця», учасниця спеціалізованих виставок та показів, Яцинович Олена - співвласниця, піар-менеджер магазину «Любава», учасниця спеціалізованих виставок та показів.
Зазначимо, що захід є фінальним акордом Фестивалю здоров’я, що проходив у обленерго протягом квітня-травня і був покликаний популяризувати здоровий спосіб життя та заняття спортом. Раніше в рамках Фестивалю уже пройшов корпоративний велодесант «Здоров’я на роверах», вікторина «Битва інтелектів», інші заходи.
Довідка:
Проект “Книга рекордів України” існує 12 років. Відповідно діючого законодавства України і міжнародних правил із захисту прав, "Книга рекордів України" (The Ukrainian book of records)® -- торгова марка, є приватною власністю і зареєстрована в Держпатенті України. Права на інтелектуальну власність зареєстровані в Українському агентстві авторських та суміжних прав у 2002 році.Останні новини

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів

АТ «Прикарпаттяобленерго» відзвітує перед акціонерами

Програма реабілітації ветеранів АТО здобула перемогу на конкурсі бізнес-кейсів з КСВ

Енергетики нагадують: розводити вогонь поблизу ліній електропередач заборонено!

Інформаційне повідомлення


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

06.04.18 Українці платять за електроенергію та опалення у рази менше за європейців

04.04.18 У низці міст України завершили опалювальний сезон

03.04.18 "Укртатнафта" вимагає обмежити імпорт нафтопродуктів з 1 травня