• Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Протирайте лампочки і плафони від пилу, пилюка може "з'їдати" до 20% світла.

  Використовуйте сірники замість запальничок - більшість запальничок одноразові і не піддаються переробці.

 • В Україні з макулатури повторно виготовляється лише 0,1% паперу, в той час, як у Європі - 50%, а в Японії - 65%.

  При експлуатації традиційного багатоповерхового житлового будинку через стіни витрачається до 40% тепла, через вікна - 18%, підвал - 10%, дах - 18%, вентиляцію - 14%.

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Мийте частіше вікна, таким чином у кімнати буде проникати більше світла.

  Використовуйте на одну салфетку менше. В середньому за рік європеєць використовує 2000 салфеток.

 • Пластику необхідно близько 450 років тільки для того, щоб почати розкладатися.

  Приймайте "швидкий" душ замість ванни. В середньому за 5 хв. душу ви використовуєте до 50 л. води, для ванної потрібно - до 200 літрів.


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

 • Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!

  Використовуйте техніку правильно: вчасно прочищений від пилюки пилосос споживає на 15-20 % менше електроенергії.

  Утилізація однієї пластикової пляшки вивільняє єнергію, достатню, щоб запалити 60 Вт лампочку і протримати її ввімкненою протягом 6 хв.

 • Щорічно у море потрапляють до 150000 тонн пластику, включаючи упаковки, мережі і буї.

  Перевіряйте справність сантехніки: при крапанні з крана "втікає" 24 літри за добу (втрата - 720 літрів за місяць).


  Використовуй ресурси мудро - живи еко-Логічно!Міністерство палива та енергетики України

Чемпіонат з футзалу серед команд керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія»

[12:45 15.07.16]    Енергетичний десант у дитячих таборах
Фоторепортаж по темі

В ПАТ «Прикарпаттяобленерго» триває традиційна щорічна акція «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай!». В рамках пізнавально-просвітницької програми вчора працівники компанії вирушили до городенківського дитячого табору «Перлина Придністров’я», де у розважальній формі знайомили дітей із правилами електробезпеки.

Вчора енергетики Городенківської філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» завітали до дитячого табору «Перлина Придністров’я». Зустріч відбулася під гаслом «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай!». В інтерактивній грі під назвою «Енергетичний експрес» взяли участь 4 команди, куди увійшли 178 дітей із Городенківського, Снятинського та Коломийського районів. Серед відпочиваючих у таборі були представники Північної України, що приїхали на відпочинок з Чергнігова, в їх числі і діти воїнів АТО.
Щороку естафета відбувається з усталеним сценарієм, що налічує 9 станцій, таких як «Поселення комфорту», «Містечко застережень», «Арт-дім» тощо. Учасники інтерактивної гри за правилами естафети мають пройти кожну з них, де волонтери у розважальній формі розповідають про особливості роботи працівників енергокомпанії та правила дитячої електробезпеки. Зокрема в «Селищі плутаниць» учасники «Енергетичного експресу» дізнавалися де і як виробляється електроенергія, а також який нелегкий шлях вона долає по дорозі до споживача. З метою закріплення отриманих знань, діти мали завдання у правильному порядку розкласти зображення енрегооб’єктів, з допомогою яких електричний струм дістається осель.
Цього року енергетики вирішили навчити дітей на практиці надавати невідкладну медичну допомогу. Задля цього на шляху в учасників «Енергетичного експресу» з’явилася ще одна станція під назвою «Пункт рятівників». Саме тут з допомогою ляльки-манекена дітям на практиці демонстрували ази порятунку ураженого струмом. Окрім того, працівники компанії розповідали чого не слід робити поблизу ліній електропередач.
«Ось вже п’ятий рік поспіль наші волонтери проводять пізнавально-просвітницькі заходи з популяризації дитячої електробезпеки, – розповідає волонтер-організатор Таміла Грушецька. –Щороку влітку ми приїжджаємо до табору «Перлина Придністров’я», де нас завжди чекають та тепло зустрічають. Організації цього дійства завдячуємо керівництву відпочинкового закладу, яке усяко сприяє проведенню свята, забезпечуючи всім необхідним. Енергетичний експрес» – це можливість зробити дитячий відпочинок не тільки приємним, а ще й корисним та пізнавальним».
Змагання завершилися сумуванням набраних у естафеті балів та визначенням найактивніших учасників. Окрім того, вихованці «Перлини Придністров’я» на пам’ять про захопливу зустріч із енергетиками отримали подарунки та корпоративні сувеніри від обленерго, що нагадуватимуть про правила безпечного поводження із енергообладнанням та електроприладами.
Попереду в рамках акції - візит до дитячих таборів «Сокіл» Галицького району, «Прикарпатські зорі» Коломийського району, а також «Верховина», що у Верховинському районі. Саме в останньому відбудеться фінальне закриття щорічного сезону «енергетичних» пізнавально-розважальних зустрічей із вихованцями відпочинкових літніх таборів області.

Довідка. Пізнавально-просвітницька акція від обленерго «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай» традиційно проходить з 2010 року. Станом на цей рік в естафеті задіяно 75 волонтерів-енергетиків та близько 1500 дітей із 10 оздоровчо-відпочинкових таборів області: «Дружба» (Долинський р-н), «Прикарпатські зорі» (Коломийський р-н), «Смерічка» (Яремчанський р-н), «Едельвейс» (Яремчанський р-н), «Лімниця» (Калуський р-н), «Верховина» (Верховинський р-н), «Сокіл» (Галицький р-н), «Опілля» (Рогатинський р-н), «Перлина Придністров’я» (Городенківський р-н) та «Карпатські зорі» (Косів).Останні новини

Енергетики допомагають балансоутримувачу відновити електропостачання на вул. Довженка та Чорновола

Інформаційне повідомлення

Енергетики нагадують – триває сезон чистки трас!

З нового року нові тарифи для юридичних споживачів

"Мої батьки - енергетики": в обленерго відбувся літературний конкурс для дітей


Персональний кабінет
ЦНАП
«Прикарпаттяобленерго» та «АХА Страхування»
«Реклама на рахунках
Розміщення інформації на опорах!
Розміщення інформації на опорах!
 Кол-центр «Прикарпаттяобленерго»
Щоб було світло на сходових та у під’їздах»
Способи оплати за світло
Оплатити за світло,
подати показник ТУТ

калькулятор електроенергії
Все про субсидії
teplo.gov.ua
Як економити енергоресурси?
Як економити енергоресурси?
                           Новини в Україні

22.01.18 72% боргів за газ сформовані через бюджетні неплатежі

18.01.18 "Укргазвидобування" в 2018 році планує видобути майже 16 млрд куб. м газу

17.01.18 В Україні збираються змінити методику визначення ціни газу для населення