Logo mob
Особистий кабінет

15.05.2018

Свято вишиванки в обленерго

17 травня о 13.00 год. на футбольному полі позаду центрального корпусу АТ «Прикарпаттяобленерго» по вул. Індустріальній, 34 створять найбільший вишитий символ енергетичної спільноти Прикарпаття.

Заради цього працівники підрозділів Центрального офісу та філій компанії прийдуть у вишиванках та принесуть вишиті рушники. Кожен з 24 підрозділів делегує три учасники: одного чоловіка та дві дівчини в національному одязі, які представлять свою філію чи підрозділ, з трьома вишитими рушниками та спеченим короваєм. 
Під час заходу учасники демонструватимуть вишивані рушники і розповідатимуть про особливості візерунків та орнаментів свого регіону, а організатори натякають, що залишають за собою право приємно дивувати учасників. А фінальним акордом стане формування «живого» сонечка, під променями якого зберуться енергетики, та спільне частування короваєм з медом та квасом!
Івент, приурочений Всеукраїнському дню вишиванки пройде в АТ «Прикарпаттяобленерго» уже втретє. У 2016 під час вишиваного флеш-мобу прикарпатські енергетики встановили одразу два рекорди – з наймасовішого заняття виробничою гімнастикою та з формування корпоративного «живого» логотипу. Таким чином АТ «Прикарпаттяобленерго» увійшло до «Книги рекордів України» у категорії «Масові заходи, вперше». А у 2017 на території обленерго провели акцію під назвою «Все, що нас об’єднує», флеш-моб у вишиванках та святковий велопробіг "Енергетично. Здорово. Екологічно".