Logo mob
Особистий кабінет

Соціальна відповідальність

Для АТ «Прикарпаттяобленерго» корпоративна соціальна відповідальність – це щоденна добровільна робота компанії, спрямована на взаємодію з усіма заінтересованими сторонами задля розвитку довірливих відносин.

У 2011 році у компанії  розроблено та затверджено «Політику з корпоративної соціальної відповідальності».

 

5 ключових прагнень компанії з КСВ:

 • Бути кращою компанією для своїх клієнтів.
 • Бути кращою компанією для своїх працівників.
 • Бути найкращою компанією для громади Івано-Франківщини.
 • Бути кращою «безпечною» компанією.
 • Бути кращою еко-компанією (з мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище регіону).

 

 

АТ «Прикарпаттяобленерго» - частина громади, для якої щоденно працює.

 

Основною діяльність АТ «Прикарпаттяобленерго» є передача та постачання електроенергії споживачам області. Тому компанія завжди вважає себе частинкою громади краю, розуміючи важливість своєї роботи і відповідальність за те, щоб в оселях кожного було світло.

 

Будучи клієнтоорієнтованою та соціально-відповідальною компанією «Прикарпаттяобленерго» вже протягом багатьох років здійснює соціальні інвестиції в розвиток громади. Бути кращою компанією для громади Івано-Франківщини – це  одне із соціально відповідальних прагнень  компанії.

 

Енергетики є відповідальними до своїх клієнтів, працівників, партнерів. Підтвердженням цьому –  щоденна праця та конкретні добрі справи і соціальні починання.

Соціальна відповідальність підприємства – це постійна благодійна підтримка інтернатів, популяризація дитячої електробезпеки в освітніх закладах міста волонтерами компанії, вдосконалення у сфері обслуговування та клієнтоорієнтованості, впровадження зручних сервісів для споживачів.

А ще АТ «Прикарпаттяобленерго» з року в рік дотримується соціальних зобов’язань перед громадою міста і краю, сплачуючи своєчасно і в повному обсязі податки до бюджетів усіх рівнів.

Соціально відповідальні прагнення і принципи АТ «Прикарпаттяобленерго» та їх дотримання у повсякденному житті, роблять компанію самодостатньою та успішною.

АТ «Прикарпаттяобленерго» рухається вперед. Росте. Розвивається. Але важливо, що робить це – відповідально.

КОНТАКТИ

 • 76014, Україна

  м. Івано-Франківськ

  вул. Індустріальна, 34

 • тел:(0342) 59-42-64