Logo mob
Особистий кабінет

Соціальна відповідальність

Для АТ «Прикарпаттяобленерго» корпоративна соціальна відповідальність – це щоденна добровільна робота компанії, спрямована на взаємодію з усіма заінтересованими сторонами задля розвитку довірливих відносин.

У 2011 році у компанії  розроблено та затверджено «Політику з корпоративної соціальної відповідальності».

 

5 ключових прагнень компанії з КСВ:

 • Бути кращою компанією для своїх клієнтів.
 • Бути кращою компанією для своїх працівників.
 • Бути найкращою компанією для громади Івано-Франківщини.
 • Бути кращою «безпечною» компанією.
 • Бути кращою еко-компанією (з мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище регіону).

 

 

АТ «Прикарпаттяобленерго» - частина громади, для якої щоденно працює

 

Основною діяльністю АТ «Прикарпаттяобленерго» є розподіл електроенергії електромережами споживачам на території Івано-Франківської області.
Тому компанія завжди вважає себе частинкою громади краю, розуміючи важливість своєї роботи і відповідальність за те, щоб в оселях кожного було світло.

Будучи клієнтоорієнтованою та соціально-відповідальною компанією «Прикарпаттяобленерго» вже протягом багатьох років здійснює соціальні інвестиції в розвиток громади. Бути кращою компанією для громади Івано-Франківщини – це  одне із соціально відповідальних прагнень  компанії.

Енергетики є відповідальними до своїх клієнтів, працівників, партнерів. Підтвердженням цьому –  щоденна праця та конкретні добрі справи і соціальні починання.

Соціальна відповідальність підприємства – це постійна благодійна підтримка інтернатів, популяризація дитячої електробезпеки в освітніх закладах міста волонтерами компанії, вдосконалення у сфері обслуговування та клієнтоорієнтованості, впровадження зручних сервісів для споживачів.

А ще АТ «Прикарпаттяобленерго» з року в рік дотримується соціальних зобов’язань перед громадою міста і краю, сплачуючи своєчасно і в повному обсязі податки до бюджетів усіх рівнів.

Соціально відповідальні прагнення і принципи АТ «Прикарпаттяобленерго» та їх дотримання у повсякденному житті, роблять компанію самодостатньою та успішною.

АТ «Прикарпаттяобленерго» рухається вперед. Росте. Розвивається. Але важливо, що робить це – відповідально.

 

Соціальні проекти, які мотивують

 

2022 рік -  ініціатива «Один день працюю для ЗСУ».  Щомісяця за власним бажанням  80% працівників компанії перераховують одноденний заробіток на Координаційний Центр «SaveUkraineNow».

Координаційний Центр Забезпечення Спротиву з початку війни поставив собі за ціль об’єднати бізнес, волонтерів, владу для допомоги усім необхідним новостворених батальйонів  Івано-Франківської області ЗСУ, які зараз перебувають на передовій або готуються вирушати на Схід. Центр закуповує сертифіковане обладнання з-за кордону великими партіями за прямим запитом військових. В ініціативи серйозна аналітика, досконалий процес забезпечення, реальна база запитів та можливостей, конкретизована фінансова допомога, про яку партнери детально звітують.

У «Прикарпаттяобленерго»  переконані, що внесок кожного, хай і невеликий, робить велику спільну справу, адже добре споряджений боєць – це живий боєць, який наближає Україну до миру.

Енергетики закликають інші підприємства також підтримувати своїх військових через Координаційний Центр Забезпечення Спротиву: www.saveukrainenow.if.ua

 2021 рік -  проект із сортування вторинної сировини. Його продовження - освітній проект «Зелена ТУСА» - Твоя Усвідомлена Сортувальна Альтернатива. Він спрямований на залучення до екомислення дітей через проведення екоуроків волонтерами компанії. Мета проекту – через просвітницьку екологічну роботу з дітьми та практичну допомогу школам із вивезення вторинної сировини не просто почати сортувати сміття, а показати дітям, що таке усвідомлене споживання, і як це нести відповідальність за власне життя перед навколишнім середовищем. У перспективі – залучення місцевої влади та освіти, для масштабування проекту на всі начальні заклади міста.

2017 рік – зароджується корпоративний донорський рух «Краплина добра». Щороку більше двох сотень працівників здають кров на потреби важкохворих. З початком повномасштабної російсько-української війни потреби в донорській крові зросли, тому традиційні дні донора крові проводяться в компанії двічі-тричі на рік, збільшується і кількість охочих енергетиків долучитися до доброї справи.

 2011 рік – проект  «Зелений офіс» із розробкою та впровадженням програм енергоефективності та ресурсоефективності. Введенно електронний документообіг, покращено логістику автомобільного парку, зменшено використання паперу, почали спрямовувати на переробку та утилізацію відходи від виробничої діяльності (автомобільні шини, трансформаторну оливу, папір, акумулятори, металобрухт).

 2011 рік -  комплексна природоохоронна програма зі збереження біорізномаїття  «Лелека». Мета програми: організувати діяльність енергетиків з охорони білого лелеки на Прикарпатті шляхом підняття на металеві платформи гнізд, що збудовані птахами на діючих електричних опорах. Це вирішує одразу дві проблеми:  з одного боку, це реальні дії, спрямовані на покращення надійності електропостачання споживачів Івано-Франківської області, з іншого - це вагомий внесок АТ «Прикарпаттяобленерго» у збереження біорізномаїття краю та охорону білого лелеки на Прикарпатті.

 2009 рік - програма з популяризації дитячої електробезпеки.  Мета – на зрозумілій мові доносити до дітей найважливіше про струм, щоб вони могли уберегти себе від небезпеки. Для школярів початкових класів організовано інтерактивну екскурсію територією підприємства «Маршрут юного помічника енергетика».  В процесі учасники дізнаються про природу виникнення електричного струму, його користь і небезпеку, ознайомлюються з процесом надходження електроенергії до домівок, навчаються як діяти в екстремальних ситуаціях, зокрема, при виявленні обірваного проводу. Окрім цього, екскурсанти мають змогу відвідати музей історії електрифікації Прикарпаття.

Окрім цього, в рамках програми розроблено фахівцями компанії та видано книгу «Ілюстрована електробезпека для дітей Вольтик-суперагент», настільну гру «Безпечна електроенергія», інформативні плакати з основними правилами з електробезпеки, а також мультфільм «Як електрика потрапляє до наших осель». Мультфільм можна закачати з офіційної сторінки АТ «Прикарпаттяобленерго» у Facebook: https://www.facebook.com/oe.if.ua/videos/1841412605869067. Також фахівцями підприємства розроблено он-лайн урок з електробезпеки для учнів початкової школи. Закачати за посиланням:  https://youtu.be/_sOQ-l_nc4M

https://www.facebook.com/376549135688762/videos/878810652692769

КОНТАКТИ

 • 76014, Україна

  м. Івано-Франківськ

  вул. Індустріальна, 34

 • тел:(0342) 59-42-64