Logo mob
Особистий кабінет
 • Порядок подання та розгляду звернень/скарг/претензій +

  Подання звернень/скарг/претензій

  Подання звернень/скарг/претензій

  АТ «Прикарпаттяобленерго» розглядає звернення/скарги/претензії споживачів відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Правил роздрібного ринку електричної енергії,  вимог Кодексу систем розподілу. 

   Звернення/скарга/претензія може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).

  Основні вимоги до подання звернень/скарг/претензій

  Основні вимоги до подання звернень/скарг/претензій

  • У зверненні/скарзі/претензії має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення обов`язково має бути підписано заявником (якщо колективне – заявниками) із зазначенням дати.
  • В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
  • До звернення/скарги/претензії споживач має додати наявні оригінали рішень або копії рішень, які приймалися за його зверненням/скаргою/претензією раніше.
  • інші документи, необхідні для розгляду звернення/скарги/претензії, які після його (її) розгляду повертаються споживачу.

  Анонімні листи, відповідно до закону України «Про звернення громадян», не розглядаються.

         Подання споживачем звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію керівників АТ «Прикарпаттяобленерго» або інших посадових осіб підприємства, заклики до розпалювання національної, релігійної ворожнечі та інших протиправних дій, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

  Звернення/скарга/претензія споживачів та рішення, відповіді на них оформляються виключно українською мовою відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

  Форми подання звернень/скарг/претензій

  Форми подання звернень/скарг/претензій

  Споживач має право подати звернення/скаргу/ претензію:

  • Поштою в центральний офіс АТ «Прикарпаттяобленерго» за адресою : 76000, вул. Індустріальна, 34  м. Івано-Франківськ.
  • Безпосередньо до філії АТ «Прикарпаттяобленерго»: поштові адреси за посиланням http://www.oe.if.ua/uk/offices/head.
  • Електронною поштою: [email protected] або [email protected]
  • На особистому прийомі керівників згідно з графіком прийому.
  • Телефоном: 0800-50-40-20, або (0342)59-40-20 звернення щодо питань надійності та розподілу електричної енергії.
  •  На «телефон довіри» - (0342) 59-45-45.
  • З використанням мобільного додатку "Електроенергія Онлайн".

  Звернення в інтересах споживача може бути подано іншою особою, трудовим колективом або організацією, яка здійснює правозахисну діяльність, що отримали від споживача відповідні повноваження, оформлені в установленому чинним законодавством порядку.

  Звернення в інтересах неповнолітніх і недієздатних осіб подаються їх законними представниками.

  Споживачі мають право звертатися до АТ українською чи іншою мовою, прийнятною для сторін.

  Процедура та терміни розгляду звернень/скарг/претензій

  Процедура та терміни розгляду звернень/скарг/претензій

  • Усі звернення/скарги/претензії розглядаються в найкоротший строк, але не більше 30 календарних днів з дати отримання звернення/скарги/претензії, якщо менший строк розгляду не встановлено чинним законодавством. Якщо під час розгляду звернення (скарги/ претензії) необхідно здійснити технічну перевірку або провести експертизу засобу обліку, строк розгляду може бути продовжено з установленням необхідного строку для розгляду, про що повідомляється особа, яка подала звернення/скаргу/ претензію . При цьому загальний строк розгляду не може перевищувати 45 днів.
  • Звернення/скарги/ претензії щодо перевірки правильності рахунків за спожиту електроенергію або рахунків за послуги з розподілу електричної енергії розглядаються у строк до 5 робочих днів з дня отримання такого звернення.
  • Звернення/скарги/претензії щодо рахунків за послуги з розподілу електричної енергії та виправлення помилкових показів лічильника у платіжних документах розглядається у термін 5 робочих днів з дня отримання такого звернення, та терміном 20 робочих днів – у разі потреби проведення перевірки лічильника.

   «Звернення/скарги/претензії щодо якості електричної енергії розглядаються протягом 15 днів з дня отримання, а у разі проведення вимірювань параметрів якості електричної енергії в точці розподілу – протягом 30 днів.  (Споживач за письмовою згодою АТ «Прикарпаттяобленерго» має право організувати проведення таких вимірювань, при цьому проводити вимірювання може організація, яка має відповідні повноваження або дозволи)

  Інструкція про порядок подання звернень, скарг або претензій

  Інструкція про порядок подання звернень, скарг або претензій

  Інструкція про порядок подання звернень, скарг або претензій

 • Графіки особистого прийому споживачів керівниками філій