Logo mob
Особистий кабінет

Приєднання до електричних мереж

Інформація для тимчасово переміщеного бізнесу


АТ «Прикарпаттяобленерго» пропонує фахові консультації тимчасово переміщеному бізнесу з питань підключення до електричних мереж. Заповніть заявку і з вами сконтактує наш фахівець. (заявку завантажити тут). Заповнену заявку надсилайте на адресу: [email protected].

Питання на уточнення – (0342) 59 41 06 – Михайло Гаєвий.

Зверніть увагу! В процедуру приєднання внесли зміни на час воєнного стану! Введено порядок приєднання до електромереж під час воєнного стану. З метою інформування споживачів, НКРЕКП було оприлюднено на власному офіційному вебсайті роз’яснення з питань надання послуги з тимчасового приєднання «Особливості приєднання до електричних мереж у період дії в Україні воєнного стану. Коротко про головне», ознайомитись з яким можливо за посиланням: Ознайомитись з роз’ясненням


Нормативні документи

Постанова НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2023 рік»

Постанова НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2023 рік»

Контакти

  • Додаткова інформація – Кол-центр АТ «Прикарпаттяобленерго»

    тел: 0 800 50 40 20

Замовлення послуги зі стандартного приєднання - у філії АТ «Прикарпаттяобленерго» (РЕМ) за місцем розташування своєї електроустановки – у Центрі обслуговування клієнтів або групі з питань приєднань електроустановок філій. 

Для мешканців Івано-Франківська – Центр обслуговування клієнтів за тел.: (0342) 50-73-42.