Logo mob
Особистий кабінет

Приєднання до електричних мереж

Приєднання до електричних мереж

Особливості застосування з 1 січня 2024 року Порядку тимчасового приєднання електроустановок до системи розподілу.

АТ «Прикарпаттяобленерго» у період дії в Україні воєнного стану здійснює надання послуг з приєднання відповідно НКРЕКП Постанови 26.03.2022 № 352 «Про особливості тимчасового приєднання електроустановок до системи розподілу у період дії в Україні воєнного стану» З метою інформування споживачів, НКРЕКП було оприлюднено на власному офіційному вебсайті роз’яснення з питань надання послуги з тимчасового приєднання «Особливості приєднання до електричних мереж у період дії в Україні воєнного стану. Коротко про головне», ознайомитись з яким можливо за посиланням: Ознайомитись з роз’ясненням.

До уваги Замовників послуги приєднання в населених пунктах с. Поляниця та с. Яблуниця

Детальніше читайте за посиланням.

Інформація для тимчасово переміщеного бізнесу

АТ «Прикарпаттяобленерго» пропонує фахові консультації тимчасово переміщеному бізнесу з питань підключення до електричних мереж. Заповніть заявку і з вами сконтактує наш фахівець. (заявку завантажити тут). Заповнену заявку надсилайте на адресу: [email protected].

Питання на уточнення – (0342) 59 41 06 – Михайло Гаєвий.


Нормативні документи

Постанова НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2024 рік»

Постанова НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2024 рік»

Контакти

  • Додаткова інформація – Кол-центр АТ «Прикарпаттяобленерго»

    тел: 0 800 50 40 20

Замовлення послуги зі стандартного приєднання - у філії АТ «Прикарпаттяобленерго» (РЕМ) за місцем розташування своєї електроустановки – у Центрі обслуговування клієнтів або групі з питань приєднань електроустановок філій. 

Для мешканців Івано-Франківська – Центр обслуговування клієнтів за тел.: (0342) 50-73-42.

Питання / Відповіді

Приєднання

Матеріали