в черзі 0
Меню

11.10.2018

Енергетики готові зустріти зиму

Нічні приморозки та вранішня прохолода нагадують про швидкий прихід зими. Для комунальників це гаряча пора завершення підготовчих робіт напередодні нового зимового сезону. Для енергетиків це також привід підвести підсумки виконання запланованих заходів з підготовки до роботи у період максимального навантаження на електричні мережі. Наразі виконано вже 90% запланованого, при чому окремі пункти вже перевиконано.

З метою забезпечення промисловості та населення області надійним постачанням електроенергії та недопущення аварій в електромережі впродовж осінньо-зимового максимуму навантаження 2018-2019 року, прикарпатські енергетики ще навесні прийнялися за впровадження планово-профілактичних заходів. Задля недопущення аварій в електромережі взимку, значний обсяг робіт здійснено працівниками підприємства на підстанціях (ремонт силових трансформаторів, заміна та капітальний ремонт вакуумних вимикачів тощо). Зокрема, виробничі підрозділи та служби АТ «Прикарпаттяобленерго» здійснили капітальний ремонт силових трансформаторів 35 кВ, а також заміну 80 перевантажених трансформаторів 6-10/0,4 кВ. Окрім того, було замінено 1700 опор ПЛ-6-10-0,4 кВ та розчищено 12,5 км трас ПЛ 35-110 кВ. А на випадок важких погодних умов взимку, завершено підготовку снігоочисної техніки.

Особливої уваги вимагає транспортне забезпечення в холодну пору року та облаштування робочих місць енергетиків. З цією метою транспортні засоби підприємства забезпечено автомобільними шинами, акумуляторами, морозостійкими охолоджуючими рідинами та зимовими видами палива, а також завершується реконструкція гаражів та ремонтних боксів виробничих служб енергетичної компанії. Зокрема, вже відремонтовано двері, наново засклені вікна та підготовлено до роботи засоби опалення приміщення і подачі гарячої води.

До початку опалювального сезону прикарпатські енергетики поспішають ліквідувати найбільш проблемні місця в електромережах краю і готуються працювати в аварійному режимі, поповнюючи запас необхідного обладнання. А оцінка стану мереж, аналіз ситуації, яка складалася в осінньо-зимовий період попередніх років, дозволяє виробничо-технічним службам АТ “Прикарпаттяобленерго” оцінити реальний стан речей і бути повністю готовими до роботи в умовах зимового максимуму навантаження.

Контакти філій