Logo mob
Особистий кабінет

27.11.2018

Прихід зими додав енергетикам роботи

Налипання мокрого снігу, що падає з вечора 26 листопада та протягом усього сьогоднішнього дня, стало причиною аварійних вимкнень у п’яти районах області.

 

Наразі без світла 9 населених пунктів повністю і 14 – частково.

Найбільше постраждали мешканці Косівського району, трохи менше негода зачепила Богородчанський, Тисменицький, Городенківський та Снятинський р-ни. Основною причиною аварій є обриви проводів, що ставались через налипання важкого мокрого снігу».

 На місцях аварій працюють оперативно-виїзні бригади АТ «Прикарпаттяобленерго», завдяки зусиллям яких найближчим часом електропостачання відновиться.

 #Прикарпаттяобленерго звертається до споживачів з проханням бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електролініями та енергообладнанням та у випадку аварій та виявлення обірваного проводу негайно телефонувати на кол-центр компанії за номерами 0 800 50 40 20 або (0342) 59 40 20.

Також енергетики просять з розумінням поставитись до перенавантаженнях на лініях кол-центру та звернути увагу, що слідкувати за аварійними вимкненнями можна на сайті компанії oe.if.ua, вибравши на карті вимкнень, що знаходиться внизу стартової сторінки сайту, свій район.