в черзі 0
Меню

11.10.2019

Енергетики розпочали позапланові роботи в Крихівцях

Протягом останнього періоду енергетиками зафіксовано збільшення кількості знеструмлень мешканців Крихівців через аварії на старих кабельних лініях та мікрорайону «Калинова слобода» в Івано-Франківську, що живиться з селом від однієї підстанції. Кабельні лінії, що забезпечують електропостачанням мешканців Крихівців і «Калинової слободи» та переданів обслуговування обленерго в 90-их роках після розпаду колгоспів, у своїй більшості проходять по приватних територіях і доступ до них обмежений. Ці обставини ускладнюють відновлення пошкоджень підземних ліній електропередач.

 

Щоб попередити подальші аварії на лініях, енергетики проводять позачергові ремонтні роботи та роботи з перемикання мешканців на іншу, більш надійну лінію. Окрім того, до кінця жовтня енергетики планують виконати позапланову заміну кабельних ліній на цій території, а також позачергово провести огляд повітряних ліній 0,4 кВ. Ці заходи знизять ризик аварійних знеструмлень та покращать надійність електропостачання мешканцям мікрорайону та села.

У зв’язку з цим, енергетики просять вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з ремонтними роботами, під час яких можливі короткочасні вимкнення електричної енергії.

Контакти