Logo mob
Особистий кабінет

18.03.2021

Відеоурок з електробезпеки від прикарпатських енергетиків

Фахівці АТ «Прикарпаттяобленерго» розробили відеоурок з електробезпеки для учнів початкової школи. Урок триває 20 хвилин. За цей час дітям розкажуть про користь та небезпеку електричного струму.

 

У цікавій формі подається  тлумачення що таке електроенергія і звідки вона береться, роз’яснюється які види електроенергії є, як благо цивілізації потрапляє в наші оселі та найголовніше – чим небезпечний струм і яких правил варто дотримуватися, щоб не наражати себе на небезпеку.

Популяризація дитячої електробезпеки – це один з соціальних корпоративних напрямків компанії.  Його мета – на зрозумілій мові доносити до дітей найважливіше про струм, щоб вони могли уберегти себе від небезпеки. У проекті задіяні працівники компанії, які на волонтерських засадах щороку відвідують школи області, де проводять уроки з електробезпеки, у доступній ігровій формі розказують школярам про властивості струму, його користь і небезпеку.

Коронавірус вніс корегування у роботу волонтерів. Обмеження зустрічі енергетиків з школярами  в освітніх закладах, мотивувала шукати інші доступні для дітей форми подачі інформації. Так і зародилася ідея про створення відеоуроку з електробезпеки.

За сприяння обласного та міського департаментів освіти відеоурок буде поширено серед викладачів початкової школи, які зможуть його використовувати на практичних заняттях або для самостійного опрацювання з учнями.

Закачати урок можна з офіційної сторінки АТ «Прикарпаттяобленерго» у Facebook (розділ «Відеозаписи», закладка «Електробезпека для дітей») чи через Youtube.