Logo mob
Особистий кабінет

01.12.2021

Прикарпатські енергетики ліквідовують аварії, спричинені негодою

На території Івано-Франківщини панує сильний поривчастий вітер – за інформацією синоптиків пориви сягають 20 м/с. Вітер спричинив падіння гілок та дерев на лінії електропередач, що призвело до знеструмлень на території 17 населених пунктів області.

Станом на 12:00  повністю без електропостачання залишаються 7 населених пункти області:
Голошино (Верховинщина), Гериня (Долинщина), Річка, Снідавка, Брустурів, Шепіт (Косівщина).

Частково без електропостачання окремі вулиці 10 населених пунктів: Гошів (Веховинщина), Калуш, Студінка, Вістова (Калущина), Яворів, Вербовець, Брошнів (Косівщина), Микуличин, Делятин, Яремче (Яремчанщина).

 Також у мережах 0,4 кВ зафіксовані поодинокі вимкнення.

Найпоширенішими причинами аварійних ситуацій є обриви на лініях через падіння гілок та дерев на проводи ліній електропередачі, а також падіння опор. На місцях аварій працюють бригади енергетиків, які роблять усе можливе, щоб світло повернулось у кожну домівку до кінця світлового дня, але вітер не вщухає, що може ускладнити ліквідацію аварійних знеструмлень для бригад, а також спричинити нові аварійні ситуації. АТ «Прикарпаттяобленерго» просить з розумінням поставитись до вимкнень у зв’язку із складними погодними умовами. Бригади забезпечені усім необхідним і посилено працюють над відновленням електропостачання.  Оскільки вимкнення можуть зачепити багато районів, телефонні лінії кол-центру компанії можуть бути перенавантажені. Дізнатись про стан вимкнення можна на офіційному сайті компанії https://oe.if.ua, вибравши свій регіон на карті вимкнень або ж у чат-боті обленерго у Viber за посиланням: https://cutt.ly/hRArBD0, де також можна подати заявку про вимкнення

. Зберігайте спокій та бережіть себе! У негоду тримайтеся осторонь ліній електропередачі та підстанцій, у жодному разі не намагайтесь ліквідувати аварійну ситуацію самостійно! Це небезпечно для Вашого життя.

У випадку виявлення обірваного проводу, пошкодженої підстанції тощо – телефонуйте у кол-центр обленерго або у приватні повідомлення офіційної сторінки обленерго у Фейсбук:https://www.facebook.com/oe.if.ua