Logo mob
Особистий кабінет

09.12.2021

До уваги мешканців Ворохти!

До 17  грудня з ініціативи підрядної організації, яка виконує роботи із технічного переоснащення електромереж, триватиме реконструкція двоколової лінії від підстанції «Ворохта». У зв’язку із реконструкцією, у цей період у мешканців смт. Ворохта  протягом кількох годин буде відсутнє електропостачання

 

 «Ця реконструкція – фінальна частина запланованих на 2021 рік робіт, закладених у Інвестпрограмі обленерго.  – розповідає Володимир Кудляк, головний інженер філії «Південна». – Щоб завершити реконструкцію двоколової лінії до сильних морозів, проводити знеструмлення доводиться мало не щодня. Важливо завершити ці роботи саме зараз, щоб уникнути ймовірних аварійних вимкнень в подальшому. Оскільки зими у високогір’ї  вітряні та сніжні, а ліквідації аварійних вимкнень як правило тривалі, через важкодоступну місцевість і непередбачуваність погодних умов, важливо забезпечити резервне живлення, яким і буде ця лінія. Такі заходи також дозволять забезпечити більш якісне та надійне електропостачання клієнтам компанії, знизити рівень аварійних вимкнень, пришвидшити час їх ліквідації. Ми розуміємо, що щоденні знеструмлення можуть викликати занепокоєння у мешканців Ворохти, тому в компанії прийнято рішення не знеструмлювати всю лінію щодня, а проводити вимкнення 3-4 дні на тиждень. Також просимо про розуміння ситуації: планові вимкнення – це нагальна потреба часу і надійне електропостачання у майбутньому при будь-яких обставинах».

Про дати та тривалість знеструмлень мешканців повідомили через смс-повідомлення та сільських голів.  

АТ «Прикарпаттяобленерго» просить вибачення за тимчасові незручності і запевняє, що зробить все можливе, щоб прискорити виконання запланованих робіт.