Logo mob
Особистий кабінет

12.05.2022

Прикарпатські енергетики перерахували близько 1,5 мільйона гривень одноденного заробітку на ЗСУ

«Прикарпаттяобленерго» у рамках партнерства з Координаційним Центром Забезпечення Спротиву «SaveUkraineNow» започаткувало власну добру ініціативу “Одноденний заробіток - на армію”. У травні місяці прикарпатські енергетики перерахували на потреби ЗСУ близько півтора мільйона гривень свого одноденного заробітку.

 

 «Ми розуміємо, що зараз важлива  кожна гривня, - говорить профспілковий лідер прикарпатських енергетиків Ольга Тишко. - На численні прохання колег запустили можливість допомоги ЗСУ через платформу «SaveUkraineNow». Тепер кожен працівник може за власним бажанням щомісяця перерахувати свою денну заробітну плату для військових з Прикарпаття.»

За неповний тиждень від старту корпоративного соціального проекту до ініціативи долучилося 1882 працівники компанії, які написали заяви з проханням перераховувати їхню денну заробітну плату для допомоги новоствореним батальйонам Прикарпаття, де зараз проходять службу і працівники компанії, і рідні, близькі, друзі, сусіди, які добровільно пішли на фронт. У компанії переконані, що внесок кожного, хай і невеликий, робить велику спільну справу, адже добре споряджений боєць – це живий боєць, який наближає Україну до миру.

Довідково:

Координаційниий Центр Забезпечення Спротиву «SaveUkraineNow» з початку війни поставив собі за ціль об’єднати бізнес, волонтерів, владу для допомоги усім необхідним новостворених батальйонів  Івано-Франківської області ЗСУ, які зараз перебувають на передовій або готуються вирушати на Схід.

 *Детальніше дізнатися про ініціативу та підтримати її можна на сайті https://www.saveukrainenow.if.ua/