Logo mob
Особистий кабінет

27 Квітня 2023, 07:32

Канали інформування АТ "Прикарпаттяобленерго"

Немає світла, коли увімкнуть? Де подавати показники? Що таке «параметризація? Де читати новини АТ «Прикарпаттяобленерго»? Відповіді на всі ці питання можна отримати онлайн.

 

 

Пропонуємо вам перелік онлайн-каналів інформування ПТ «Прикарпаттяобленерго.

  1. Сайт компанії: https://oe.if.ua/uk. На сайті компанії можна отримати всю інформацію про діяльність компанії: про планові та аварійні вимкнення (кнопка «Немає світла»), про вимкнення за графіками та черги вимкнень (кнопка «Графіки аварійних вимкнень), відповіді на найпопулярніші питання (кнопки «Клієнтам» - «Питання»-«відповіді») тощо. Актуальні новини компанії  можна почитати під кнопкою «Новини», а подати показник – під одноіменною кнопкою.
  2. Сторінка компанії у Facebook: https://www.facebook.com/oe.if.ua. Сюди інформація від енергетиків потрапляє в першу чергу: все про сервіси, оперативна інформація, новини та нагадування.
  3. Інформаційні канали у Viber (http://surl.li/gpxos) та Telegram (https://t.me/prykarpattyaoblenergo_official). Канали створені для поширення оперативних оголошень та цікавої пізнавальної інформації, для тих, хто читає новини у соцмережах.
  4. Особистий кабінет https://my.oe.if.ua/. Тут можна подати показник, слідкувати за історією показів та замовити послуги онлайн.
  5. Чат-бот у Viber https://chats.viber.com/oeifuabot. У чат-боті можна з’ясувати причину відсутності електропостачання, чергу вимкнень за графіками, переглянути історію показів, подати показник, зареєструвати звернення про відсутність електропостачання, отримати консультацію та замовити онлайн-послугу зі зміни власника особового рахунку.

Долучайтесь та зберігайте, щоб не загубити.