Logo mob
Особистий кабінет

27 Червня 2023, 10:34

До уваги мешканців та бізнесу центральної частини Івано-Франківська

АТ «Прикарпаттяобленерго» просить обмежити використання енергоємних приладів на 28-29 червня через ймовірність зниження якості електропостачання.

На території підстанції, що живить центр Івано-Франківська та кілька прилеглих вулиць, проводитимуть складні ремонтні: старе обладнання, що зносилось та відпрацювало свій робочий ресурс, замінять на сучасне, забезпечивши йому захист від зовнішніх умов.

Зниження якості електропостачання можливі порушення надійності та якості електропостачання у мешканців вулиць Пулюя, Карпатська, Довга, Північний Бульвар, Зв’язкова та частково вулиць Набережна, Галицька, Княгинин, Гарбарська та суміжних із ними. Щоб планово не вимикати електроенергію на приєднанні, споживачів перезаживлять за тимчасовою схемою, проте щоб обійтись без аварійних вимкнень - потрібне сприяння представників бізнесу та населення. Прикарпатські енергетики просять мешканців згаданої частини міста за можливості не перенавантажувати електромережі у цей період. Щоб бути спокійними за свої електроприлади, енергетики радять вимикати їх з розеток у випадку вимкнень, або ж просто виходячи із дому.

Дізнаватись причину та періоди перерв в електропостачанні  можна на сайті компанії під кнопкою «Немає світла» https://oe.if.ua/uk/shutdowns_table або в чатботі компанії у Viber https://cutt.ly/hRArBD0.