Logo mob
Особистий кабінет

05 Вересня 2023, 16:00

Шість замість чотирьох: на Прикарпатті оновили графіки погодинних вимкнень

АТ «Прикарпаттяобленерго» продовжує підготовку до осінньо-зимового періоду.  Зокрема, з 1 жовтня почнуть діяти оновлені графіки погодинних вимкнень, розподілені на 6 черг. Проте енергетики запевняють : графіки будуть застосовані лише за потреби.

Варто розуміти, що графіки можливих вимкнень розробляють кожного року, але застосовують їх винятково за потреби. Прикладом став минулий рік, коли внаслідок обстрілів критичної інфраструктури в енергосистемі України виник дефіцит, через що довелося вимикати електропостачання. Якщо росія не завдаватиме ракетних ударів, зима пройде без вимкнень, – про це розповів директор з управління активами Олег Сеник:

«Оприлюднення наших графіків означає лише готовність до їхнього застосування. Вони будуть застосовані винятково за потреби, якщо така настане. Зараз графіки розміщені для того, аби проінформувати людей про їхню чергу».

Олег Сеник також додає, що поділ на 6 черг полегшує їхнє застосування та дозволяє точніше підібрати групу до величини обмежень (у разі введення такої НЕК «Укренерго»).

Дізнатися свою чергу можна на сайті (головна сторінка - графіки аварійних вимкнень) або за посиланням https://svitlo.oe.if.ua/. Для цього потрібно ввести номер особового рахунку або свою адресу. Отримати інформацію про номер черги можна також у Viber-боті (https://chats.viber.com/oeifuabot): головне меню – відсутнє світло – черга вимкнень.

Рекомендуємо не зволікати та дізнатися свою чергу вже сьогодні, адже в разі введення графіків сайт може бути перевантаженим та не відкриватися.