Logo mob
Особистий кабінет

07 Вересня 2023, 12:40

Де дізнатися свою чергу вимкнень юридичним і побутовим споживачам

У зв’язку з наближенням похолодання, росія може знову вдатися до ракетних обстрілів критичної інфраструктури. Якщо виникне така ситуація, то в Україні буде можливий дефіцит електроенергії, що спричинить введення графіків погодинного вимкнення. Такі графіки передбачають розподіл споживачів на черги, тож рекомендуємо не зволікати та дізнатися свою чергу вже сьогодні.

Нагадуємо, що з 1 жовтня на Прикарпатті будуть діяти 6 черг графіків погодинного вимкнення замість 4-х, як це було раніше. Проте це не означає, що графіки будуть обов’язково застосовуватися. Якщо все ж виникне необхідність, і НЕК «Укренерго» дасть відповідну вказівку, то енергетики повідомлять про застосування графіків заздалегідь.

АТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів і просить дізнатися свою чергу. Зробити це можна:

  1. Для юридичних споживачів:

На сайті компанії (головна сторінка – графіки вимкнень) або за посиланням: https://svitlo.oe.if.ua/. Необхідно ввести номер лічильника або адресу розташування.

  1. Для побутових споживачів:
  • На сайті компанії (головна сторінка – графіки вимкнень) або за посиланням: https://svitlo.oe.if.ua/. Необхідно ввести особовий рахунок або адресу розташування.
  • Через чат-бот у Viber (https://chats.viber.com/oeifuabot_) за номером особового рахунку у форматі: 8 цифр пробіл прізвище.

Якщо графіки погодинних вимкнень почнуть застосовуватися, інформацію про них ви знайдете на сайті АТ «Прикарпаттяобленерго», а також в наших соцмережах у Telegram (https://t.me/prykarpattyaoblenergo_official) та Viber (http://surl.li/gpxos_).

Підписуйтеся та будь першими в курсі всіх новин!