Logo mob
Особистий кабінет

19 Жовтня 2023, 12:00

Прикарпатські електромережі готові до зими на 90%

Прикарпатські енергетики майже повністю завершили підготовку до зимового сезону. Наразі тривають планові ремонтні роботи, та розпочинається другий етап чистки трас повітряних ліній.

Щорічні обов’язкові роботи з підготовки до зимового періоду мають завершитися до 1 листопада. Фахівці АТ «Прикарпаттяобленерго» за вимогою Міністерства енергетики укомплектували аварійний запас матеріалів і обладнання у разі виникнення непередбачуваних ситуацій, а також сформували бригади, що будуть готові до виконання всіх необхідних робіт.

Окрім планових робіт, проводяться, зокрема, додаткові заходи з укріплення підстанцій. Робиться це для того, щоб захистити енергооб’єкти від можливих російських атак на критичну інфраструктуру. Також розроблений і ухвалений порядок дій обленерго при втраті основного джерела живлення і у випадку блекауту.

Нагадуємо, що з 1 жовтня на Прикарпатті діють оновлені графіки погодинних вимкнень. Наразі вони не застосовуються, але рекомендуємо дізнатися свою чергу вимкнень, якщо ворог знову розпочне масові атаки.

Зробити це можна:

  1. На сайті компанії за посиланням: https://oe.if.ua/uk/sections/5e9f1c5fdb9c42704449b999#5bec3f37db9c424d57d7f348. Або на головній сторінці – «Графіки вимкнень» – «Графіки погодинних вимкнень».
  2. У чат-боті Viber за посиланням https://chats.viber.com/oeifuabot (головне меню – «Відсутнє світло» – «Черга вимкнень»).

До слова, зараз у соцмережах поширюється інформація про введення графіків вимкнень світла:

"Розпалювачі штучної паніки почали користуватися тим, що зараз річниця початку масованих атак. Вони використовують торішні відео та тексти, деякі сюжети переозвучують, додаючи додаткову брехню, і видають за свіжі повідомлення. Не ведіться", - коментує НЕК «Укренерго».

Тож підписуйтеся та слідкуйте лише за офіційними сторінками енергокомпаній та не ведіться на фейки!