Logo mob
Особистий кабінет

20 Травня 2024, 14:30

Покращити надійність електропостачання: у Франківську реконструюють підстанцію

В Івано-Франківську розпочали реконструкцію підстанції, що охоплює район Каскаду, вулиць Миру і Хоткевича. Це перша з реконструкцій, передбачена відповідно до інвестиційної програми 2024-го року

Дана підстанція діє в Івано-Франківську з 1985 року. Для того, щоб уникнути в подальшому аварійних ситуацій, підрядні організації АТ «Прикарпаттябленерго» проведуть заміну старого комутаційного обладнання на нове. Роботи будуть проводитися поетапно і вже до серпня, згідно проєктного плану, 80% ПС-110/10кВ  буде оновлено.

Важливо зазначити, що під час проведення ремонтних робіт надійність електропостачання знижується, оскільки споживачів заживлюють по тимчасових схемах. Тому у випадку аварійних ситуацій в мережі, для відновлення електропостачання знадобиться довше часу, ніж зазвичай.  Втім, якщо не провести реконструкції підстанції, не оновити обладнання зараз – можливі тривалі знеструмлення в майбутньому. Тож результатом розпочатих робіт стане надійне, якісне електропостачання мешканців та скорочення часу для ліквідації пошкоджень. Окрім того, оновлення обладнання допоможе диспетчерам компанії отримувати більшу кількість даних, щоб оперативніше відновлювати подачу електроенергії.

Загалом у цьому році в планах «Прикарпаттяобленерго» провести реконструкцію ще чотирьох підстанцій в області. Це зараз дуже важливо, зважаючи на загальну ситуацію у роботі енергосистеми держави і її готовності до опалювального сезону.