в черзі 0
Меню

20.09.2019

АТ «Прикарпаттяобленерго» дарує розумні лічильники

Прикарпатські енергетики оголосили конкурс для підписників офіційної сторінки «Прикарпаттяобленерго» у Facebook. По завершенні конкурсу, а саме 04 жовтня, троє учасників отримають в подарунок Smart-лічильники, які автоматично щомісяця передають покази приладу обліку електроенергії без участі його власника.

Сьогодні, 20 вересня, розпочинається новий період подачі показників спожитої електричної енергії.  Енергетики Прикарпаття продовжують нагадувати про вчасну подачу показів, яка триває до 03 числа наступного місяця, і оголошує конкурс «Показники в месенджері подавай – розумний лічильник вигравай!».

Учасникам конкурсу необхідно зробити три кроки:

- вподобати допис про розіграш на офіційній сторінці АТ «Прикарпаттяобленерго» у Facebook;

- у коментарі додати теги двох друзів;

- подати показник лічильника електроенергії через новостворений чат-бот у месенджері Telegram або Skype (обов’язково!).

Саме останній пункт є обов’язковим та найважливішим, адже з бази даних чат-ботів у Telegram і Skype формуватимуть список учасників подальшого розіграшу сучасних Smart-лічильників е/е. Імена трьох переможців буде визначено 04 жовтня за допомогою онлайн сервісу random.org.

Нагадаємо, у липні АТ «Прикарпаттяобленрго» впровадило новий канал комунікації зі споживачем – чат-бот в Telegram (t.me/oeifuabot)  і Skype (bit.ly/Skype_OEbot), де покази лічильника е/е можна подати всього в три кліки. Верифікація споживача відбувається лише раз, а саме на початку користування чат-ботом. Для цього необхідно вказати номер особового рахунку та заводський номер лічильника, який вказаний на щитку-паспорті приладу. Вказані дані будуть закріплені за даним номером телефону і не буде потреби щоразу вводити свої дані. Такий чат-бот має приємний бонус, адже з його допомогою можна керувати одразу кількома особовими рахунками (в одному чаті можна вносити показники кількох лічильників). Усі дії користувача фіксуються у пам’яті чат-боту та дублюються в Персональному кабінеті. Тож переглянути історію подання показів спожитої електроенергії можна без зайвих зусиль у будь-який час.

Подавайте показники спожитої електроенергії вчасно, а для зручності використовуйте чат-бот в улюбленому додатку для розмов!

АТ «Прикарпаттяобленерго» дарує розумні лічильники
АТ «Прикарпаттяобленерго» дарує розумні лічильники
Контакти