Logo mob
Особистий кабінет

22 Червня 2023, 09:00

До уваги провайдерів!

Під час огляду  елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики Богородчанської СЕЕМ філії АТ «Прикарпаттяобленерго» «Південна» в с. Іваниківка та с. Забережжя Івано-Франківського району Івано-Франківської області виявлене неправомірне розміщення технічних засобів електронних комунікацій

 

Під час огляду  елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики Богородчанської СЕЕМ філії АТ «Прикарпаттяобленерго» «Південна» в с. Іваниківка та с. Забережжя Івано-Франківського району Івано-Франківської області виявлене неправомірне розміщення технічних засобів електронних комунікацій (Додаток 1).

Згідно Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку електронних комунікаційних мереж” (далі - Закон), розміщення технічних засобів електронних комунікацій здійснюється на підставі договору з доступу між власником інфраструктури об’єкта доступу та замовником, що укладається відповідно до законодавства з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.

АТ «Прикарпаттяобленерго» пропонує власнику технічних засобів електронних комунікацій, вказаних у Додатку 1, протягом 30 календарних днів з дня розміщення відповідної інформації на сайті звернутись у філію «Південна» товариства за адресою: м. Надвірна, вул. І.Франка, 29  для узгодження умов демонтажу та здійснити демонтаж електронних комунікацій.

 На підставі п.38 «Правил надання доступу до  інфраструктури об’єктів електроенергетики»,  у разі невиконання власником демонтажу електронних комунікацій, наше товариство з 22.07.2023 проведе   демонтаж вказаних  у Додатку 1 технічних засобів електронних комунікацій  самостійно та буде вимагати від власника технічних засобів електронних комунікацій відшкодування вартості виконаних робіт.